Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Neomarin Alışveriş Merkezi

Neomarin Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 133107 defa incelendi
Neomarin Alışveriş Merkezi

Neomarin Alışveriş Merkezi Hakkında


Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restorant & cafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Neomarin AVM’de çocuk eğlence alanları ve hipermarket ile birlikte 1,200 araçlık otopark da mevcuttur.
İstanbul’un gelişen bölgelerinden Pendik’te barındırdığı 1,85 milyonluk nüfusu ve AVM’nin etrafında yapılan yeni iş yerleri ve residanslarla bölgesel gelişimini sürdürüyor. Bu gelişen bölgenin merkezinde yer alan Neomarin AVM’ye ulaşım ise çok kolay, ziyaretçiler E-5 otoyolundan kendi arabalarıyla gidebilecekleri gibi, toplu taşıma kullanarak veya yaya olarak da AVM’ye ulaşabilirler.

BREF

Bref, Bosphorus Real Estate Fund (I), Türkiye'de gayrimenkul yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere 2007 yılında kurulan bir yatırım fonudur. Bref, Krea ve Peakside ile birlikte Nisan 2009’da açılan Neomarin’in sahibidir. Krea Grup, 2006 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan Krea, yatırımcı, proje geliştirici ve fon yöneticisi olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve konut, alışveriş merkezi ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında aktif rol almaktadır. Peakside Capital, Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa genelinde tüm gayrimenkul türleri için nitelikli yatırımcılarla işbirliği yapan, fon ve varlık yönetimi hizmetleri sağlayan uzman bir Avrupa gayrimenkul özel sermaye şirketidir.ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

ECE Türkiye, Alman ECE Grubu tarafından Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Bu yıl 12. yılınıkutlayan şirket, Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması, yönetimi ve finansmanı alanında hizmet veriyor. Yatırım projeleriyle ilgilenen ECE Türkiye, Neomarin AVM dışında, İstanbul’da Metrocity, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, CarrefourSA Maltepe Park, CarrefourSA Bahçelievler; Ankara’da ANKAmall; Antalya’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi ile Terracity Alışveriş Merkezi; Eskişehir’de Espark AlışverişMerkezi ve İzmir’de CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’ni yönetiyor. Şirket aynı zamanda İstanbul Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde, 100.000m²’lik kiralanabilir alanı bulunan Marmara Park Alışveriş Merkezi’ni Ekim 2012’de ziyaretçilere açtı.
Neomarin Alışveriş Merkezi Adresi :E5 Yolu üzeri Kaynarca Mahallesi Tersane Kavşağı Elka Sokak No:33 Pendik / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0216 670 12 00
Web Adresi :http://www.neomarin.com.tr/
İlgili etiketler : Neo Marin Alışveriş Ve Eğlence Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Pendorya Alışveriş Merkezi

  Pendorya Alışveriş Merkezi

  17 Aralık 2009 tarihinde "Hediyeli bir dünya" sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım B...
  10 yıl önce109357 defa incelendi
 • Viaport Alışveriş Merkezi

  Viaport Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi olan Via Port Outlet Center, Mağaza kiralanabilir alanı 69 bin m2. Toplam 189 mağaza, 4500 araçlık otoparkı bulunmkatadır.
  11 yıl önce132388 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  4 yıl önce64443 defa incelendi
 • Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Alışverişin tüm renkleri Anatolium Marmara'da sizi bekliyor.
  4 yıl önce30543 defa incelendi

Neomarin Alışveriş Merkezi Mağazaları