Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Viaport Alışveriş Merkezi

Viaport Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 137188 defa incelendi
Viaport Alışveriş Merkezi

Viaport Alışveriş Merkezi


Ağustos 2008'de kapılarımızı ziyaretçilerimize açtık ve o günden bu yana en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkeziyiz. Mağaza kiralanabilir alanımız 69 bin m2. Toplam 189 mağazamız, 4500 araçlık otoparkımız var.

Açık hava konseptinde bir alışveriş merkeziyiz; sokaklarımız, meydanlarımız, yeşil alanlarımız, hatta ördeklerin yüzdüğü büyük bir göletimiz bile var. Tavuş kuşları, güvercinler, tavşanlar göletimiz etrafında yaşamlarını sürdüren diğer dostlarımız. Yeşillikler, sazlıklar arasında, ziyaretçilerimizin sevgisi eşliğinde mutlu mutlu yaşıyorlar. Ama onlar en çok çocukları seviyorlar.

Alışveriş merkezimizin ön tarafında hem büyüklerin hem küçüklerin yoğun ilgi gösterdiği büyük bir eğlence merkezimiz mevcut. Burada heyecan her zaman dorukta, kahkaha ve neşe her daim başrolde. Toplam 24 eğlence ünitesi ile rengarenk, kıpır kıpır, capcanlı.

Sokaklarımız bir Akdeniz kasabası havasında. Yol boyu zeytin ağaçları, mevsim çiçekleri. Mağaza vitrinlerimiz ışıl ışıl. Meydanlarımız her daim hareketli; karnavallar, akrobasi gösterileri. Bir de Bedesten'imiz var; Kapalıçarşı'nın minyatür hali. Özellikle devlet sanatçıları tarafından tam 3 ayda işlenen kubbesi tam anlamıyla el emeği, göz nuru. Akustik yapısı ve heybetiyle tüm Via Port ziyaretçilerinin uğrak yeri.

Via Port sokaklarında keyifle gezersiniz, yorulduğunuzda da şık restoran ve cafelerde dinlenirsiniz. Çoğu gölün hemen yanı başında. Ortam güzel, hizmet kusursuz. Sosyal yaşamın her detayı ince ince dokunmuştur Via Port'ta. Yeme-içme mekanlarının yanı sıra 10 salonlu son teknoloji ile donatılmış sinema kompleksi ve bowling,  size bambaşka dünyaların kapılarını açar.

Via Port sadece bir alışveriş merkezi değil, her şeyiyle bir yaşam merkezi. Aynı kompleks içinde bulunduğu uluslar arası beş yıldızlı otel zinciri Crowne Plaza İstanbul Asia ve lüks konut projesi Via Port Houses&Suites sayesinde isterseniz tüm yaşamınızı Via Port'ta huzurla geçirebilirsiniz. Her şey sadece bir adım uzağınızdayken siz günlerinizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok ödül aldık. 2009'da AMPD tarafından 'Yılın en iyi outlet alışveriş merkezi' ödülüne layık görüldük, yine 2009 ve 2010'da Hürriyet Gazetesi tarafından 'yılın en iyi outlet'i seçildik. Yönetim Kurulu Başkanı'mız Coşkun Bayraktar, Via Port projesi ile Ekonomist Dergisi tarafından 'yılın girişimcisi' unvanını aldı. Via Port İstanbul Asia, 2012'de Capital Dergisi tarafından 'Türkiye'nin En Başarılı 3. Emlak Yatırımı' seçildi.
Viaport Alışveriş Merkezi Adresi :Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Pendik / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0216 696 10 01
Web Adresi :http://www.viaport.com.tr
İlgili etiketler : Pendik Viaport Alışveriş Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • Pendorya Alışveriş Merkezi

  Pendorya Alışveriş Merkezi

  17 Aralık 2009 tarihinde "Hediyeli bir dünya" sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım B...
  11 yıl önce110606 defa incelendi
 • Neomarin Alışveriş Merkezi

  Neomarin Alışveriş Merkezi

  Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor.
  11 yıl önce135019 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69446 defa incelendi
 • Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Alışverişin tüm renkleri Anatolium Marmara'da sizi bekliyor.
  5 yıl önce33570 defa incelendi