3380 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Değirmen Pastanesi Hakkında : 1982 yılında Fenerbahçe’de açılan ilk mağazası ile faaliyetlerine başlayan Değirmen Pastaneleri ilk 5 şubenin ardından Franchising Sistemine geçerek gelişimine devam etmiştir.
Hali hazırda İstanbul içinde toplam 33 şubeyle hizmet veren kuruluş , Antalya’da 2 ve Kocaeli illerinde 3 şubesiyle hizmet vermektedir. 2013 yıl sonunda hedef 50 seçkin şubeyle hizmet vermektir.

Değirmen Pastaneleri , kendi bünyesi dışındaki bir çok firma için de ek üretim yapmaktadır. Değirmen Pastaneleri’nde üretim fabrika merkezli yapılmaktadır.Üretim Tesisleri ve Marka Yönetimi 2011 yılında ayrılarak daha profesyonel bir yapılanmanın temelleri atılmıştır. Günlük olarak üretilen ürünlerin %70’i donuk olarak hazırlanıp mağazalara soğuk zincir kırılmadan sevk edilmektedir.Şube taleplerine göre belirlenen günlük ürünlerin sevkiyatı gıda mühendisleri ve üretim Müdürleri kontrolünde yapılmaktadır.

Mağazalarda üretim mevcut değil , yalnızca pişirme bölümleri mevcuttur. Böylece ürünler tüm şubelerde standart ve kontrol altında satılmaktadır. Tarım Bakanlığından izni olmayan ham maddeler fabrikaya alınmamaktadır. Üretim tamamen kontrollü hammadde ile gerçekleştirilmektedir.

Değirmen şubelerinin % 80’ninde yemek konsepti mevcuttur. Mutfaklar açık mutfak olarak hazırlanmaktadır. Yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmekte olup,tüm süreç Marka hizmetlerinin kontrolüyle yapılmaktadır. Mağazalarda menüler bölgeye göre değişmekte ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır. Özel Alışveriş Merkezlerinde bulunan mağazalarımızda sandviç ve salata büfesi bulunmaktadır.

Beylerbeyi’nde, 3000m2’lik bir kapalı alanda hizmet veren fabrika ; kurabiye , pasta , sütlü tatlı , kek , ekmek , baklava ve börek grupları adı altında 450 çeşit ürün üretmekle birlikte , özel üretimlerde gerçekleştirmektedir. Kuruluş amacı unlu mamuller olarak görülen Değirmen Pastaneleri’nin hizmet alanı yemek ve pastane olmakla birlikte firma pastane konseptinin ötesinde hizmet vermeye çalışmaktadır. Değirmen Pastaneleri , aynı zamanda Catering hizmeti ve Private label ürün üretimi de yapmaktadır.

2004 yılı itibariyle açılan tüm mağazalarında aynı konsepti uygulamaya çalışan Değirmen Pastaneleri’nde insanların rahat edip uzun vakit geçirebilecekleri , göze hitap eden bir tasarım uygulanmaktadır. Müşterilerin siparişlerinin hazırlanışına tanık olabildikleri açık mutfak anlayışıyla işletilen mekan gerek kendi ekipleri , gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

Franchising sistemi ile çalışan firma , şubelerine sektörle ilgili çeşitli eğitimler düzenlemektedir. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında farklı eğitimler ile çalışan ekibin en iyi şekilde hizmet vermesi sağlanmaktadır.
Değirmen Pastanesi ile ilgili etiketler : Değirmen, Değirmen Pastanesi, Değirmen Pastaneleri, Değirmen Pastanesi Ürünleri, Değirmen Pastanesi Yiyecek, Değirmen Pastanesi İçecekler, Değirmen Pastanesi İletişim, Değirmen Pastanesi Hakkında,

Değirmen Pastanesi Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Viaport Alışveriş Merkezi

  Viaport Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi olan Via Port Outlet Center, Mağaza kiralanabilir alanı 69 bin m2. Toplam 189 mağaza, 4500 araçlık otoparkı bulunmkatadır.
  Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 İstanbul ( Anadolu ) / Pendik
 • Gebze Center

  Gebze Center

  Gebze Center, meraklıları ile buluştuğu günden bu yana tüm Gebzelilerin hayatının ayrılmaz bir parçası haline geldi.
  Tatlıkkuyu Mah. Güneyyanyol Cad. Kocaeli / Gebze
 • Cevahir Alışveriş Merkezi

  Cevahir Alışveriş Merkezi

  İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapıla...
  Büyükdere Cad. No: 22 34400 İstanbul ( Avrupa ) / Şişli
 • Vialand Alışveriş Merkezi

  Vialand Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin küresel boyuttaki yeni ve güçlü imajına katkı sağlayacak olan Vialand, Ortadoğu, Balkanlar, Kafkaslar gibi komşular ve yakın bölgeler açısından, yükselen yıldız konumundaki ...
  Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065 İstanbul ( Avrupa ) / Eyüp