Hakkımızda

Alisverisrehberi.com faaliyete geçtiği 2006 yılından bu yana E-ticaret mağazaları ile müşteriler arasında şeffaf, doğrudan, kolay ve güvenilir bir temas alanı oluşturmayı vizyon edinmiş, sadık kaldığı bu değerler ile de tercih edilen bir E-ticaret portalı haline gelmiştir.


Alisverisrehberi.com E-ticaretin her alanında faaliyet gösteren çok farklı siteleri bir arada barındırması, ihtiyaç ve beklentilere en makul çözüm yollarını üretmesi ve bunu yaparken en iyi hizmeti sunma mantığından taviz vermemesi sebebiyle benzer platformlardan ön plana çıkar.


Alisverisrehberi.com yeniliğe açık yapısı ve sürekli genişleyen içeriğiyle dinamik bir duruş sergilerken bu duruşun kaçınılmaz bir sonucu olarak gerek firma sahipleri gerekse müşteriler için yoğun bir ticaret hacmi sunar.


Alisverisrehberi.com üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar çerçevesinde;

Kurumsal üyelerine; Ürün, hizmet ve ilanlarını yayımlama, sanal mağaza yönetme, kampanya ve fırsatlarını son kullanıcı ile buluşturma imkanı vermektedir.


Bireysel üyelerine; En doğru ve güncel kampanyalara ulaşma, Alışveriş Siteleri arasında karşılaştırma yapma ve alışveriş ile ilgili haber ve ipuçlarına tek noktadan ulaşma imkanı sunmaktadır.