625 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Değirmen Hakkında : 1982 yılında Fenerbahçe’de açılan ilk mağazası ile faaliyetlerine başlayan Değirmen Pastaneleri ilk 5 şubenin ardından Franchising sistemine geçerek gelişimine devam etmiştir.
Hali hazırda 37 şubesi olan markamız, İstanbul, Antalya, Kocaeli ve Sakarya illerindeki şubeleriyle hizmet vermektedir.

Değirmen Pastaneleri, kendi bünyesi dışındaki bir çok firma için de ek üretim yapmaktadır. Değirmen Pastaneleri’nde üretim fabrika merkezli yapılmaktadır. Üretim Tesisleri ve Marka Yönetimi 2011 yılında ayrılarak daha profesyonel bir yapılanmanın temelleri atılmıştır. Günlük olarak üretilen ürünlerin %70'i donuk olarak hazırlanıp mağazalara soğuk zincir kırılmadan sevk edilmektedir. Şube taleplerine göre belirlenen günlük ürünlerin sevkiyatı gıda mühendisleri ve üretim Müdürleri kontrolünde yapılmaktadır.

Mağazalarda üretim mevcut değil, yalnızca pişirme bölümleri mevcuttur. Böylece ürünler tüm şubelerde standart ve kontrol altında satılmaktadır. Tarım Bakanlığından izni olmayan ham maddeler fabrikaya alınmamaktadır. Üretim tamamen kontrollü hammadde ile gerçekleştirilmektedir.

Değirmen şubelerinin % 80'inde yemek konsepti mevcuttur. Mutfaklar açık mutfak olarak hazırlanmaktadır. Yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmekte olup, tüm süreç Marka hizmetlerinin kontrolüyle yapılmaktadır. Mağazalarda menüler bölgeye göre değişmekte ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır. Özel Alışveriş Merkezlerinde bulunan mağazalarımızda sandviç ve salata büfesi bulunmaktadır.

Beylerbeyi’nde, 3000 m2'lik bir kapalı alanda hizmet veren fabrika; kurabiye , pasta , sütlü tatlı , kek , ekmek , baklava ve börek grupları adı altında 450 çeşit ürün üretmekle birlikte , özel üretimler de gerçekleştirmektedir. Kuruluş amacı unlu mamuller olarak görülen Değirmen Pastaneleri'nin hizmet alanı yemek ve pastane olmakla birlikte firma pastane konseptinin ötesinde hizmet vermeye çalışmaktadır. Değirmen Pastaneleri , aynı zamanda Private label ürün üretimi de yapmaktadır.

Son dönemde açılan tüm mağazalarında aynı konsepti uygulamaya çalışan Değirmen Pastaneleri’nde insanların rahat edip uzun vakit geçirebilecekleri , göze hitap eden bir tasarım uygulanmaktadır. Müşterilerin siparişlerinin hazırlanışına tanık olabildikleri açık mutfak anlayışıyla işletilen mekan gerek kendi ekipleri , gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

Franchising sistemi ile çalışan firma , şubelerine sektörle ilgili çeşitli eğitimler düzenlemektedir. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında farklı eğitimler ile çalışan ekibin en iyi şekilde hizmet vermesi sağlanmaktadır.
Değirmen ile ilgili etiketler : Değirmen Yiyecek İcecek Cesitleri Ve Pasta Cesitleri,,

Değirmen Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No: 2 Kepez Antalya / Antalya Merkezi
 • Rings Alışveriş Merkezi

  Rings Alışveriş Merkezi

  Bölgenin ilk AVM’si olan Rings AVM, dünya mutfaklarından fast - food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema salonl...
  Veysel Karani Mah. Osmangazi Cad. No:158 Sancaktepe İstanbul ( Anadolu ) / Sancaktepe