Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

 • 5 yıl önce eklendi
 • 33729 defa incelendi
Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi


Maya ve Yılsan  Holding ortaklığıyla hayata geçirilen Kartal Anatolium Marmara ve Maya Anatolium Tower projesi, güçlü ve farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermesi planlanan Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi, ofis kulesinin yanında yer alıyor. Life styling konusunda trendleri belirleyen Anatolium Marmara Projesi’nde amaç; Anatolium Marmara’nın doğal bir yaşam merkezi haline dönüşmesiyle, yatırımcılara ve iş sahiplerine kazanç, bölge halkına modern ve keyifli bir sosyal yaşam merkezi kazandırmak.

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi, Life style açık alanları, bu alanlara ulaşımı sağlayacak yeşillendirilmiş dış bağlantı yolu, her noktasında yeşili öne çıkaran sosyal alanlar ile bezenmiş park ve terasları, açık ancak hava şartlarından korunmuş alışveriş, kafe, restorant alanları ile bölgenin eksikliği uzun zamandır hissedilen buluşma meydanı oldu.

Ulusal ve uluslararası bir çok markanın yer aldığı alışveriş merkezi bir dünya devi IKEA’nın İstanbul’daki 3. mağazası ile hizmet veriyor.

Bölgenin tek Ikea’sı, Migros, Cinemaximum, Media Markt, LC Waikiki, Agora Çocuk Eğlence Merkezi, Ocean Club Spa&Fitness, Koton, English Home, Mavi  gibi markaların yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restorant, cafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 100  markasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanı.

Alışveriş merkezi rahat dolaşımı, açık ve kapalı alanlarıyla, müşterisini yormayan sirkülasyon alanlarının yanı sıra tüm alternatifleri aynı anda sunan bir Alışveriş ve Yaşam Stil Merkezi .

Anatolium Marmara sadece bir alışveriş merkezi olmaktan çıkıp ziyaretçileri için bir eğlence merkezine dönüşmüş durumda. Her hafta sonu çocuklar için eğlenceli oyunlar, yaratıcılıklarını geliştirecek etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri ve sergiler düzenleniyor. Ziyaretçilerini eğlendirmenin yanında Anatolium Marmara sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla birçok hediyeyi anında kazanma fırsatı sunuyor.

Tem ve sahil yolunu bağlayan Cevizli ve Kartal kavşakları arasında yer alan eşsiz bir lokasyonda yer alıyor. Doğrudan bağlantıları sayesinde otomobille ulaşım da son derece rahat. İstanbul Anadolu yakasındaki tüm yollar bu bölgeye çıkıyor. Hemen önünde bulunan ve Alışveriş Merkezi katlarına bağlanan metro istasyonu Alışveriş Merkezine ulaşım kolaylığı sağlıyor.
Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi Adresi :Soğanlık Yeni Mah, Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No:72 Kartal / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0 216 504 34 80
Web Adresi :https://www.anatolium-marmara.com
İlgili etiketler : Anatolium Marmara, Kartal Anatolium Marmara, Kartal Alışveriş Merkezi, İstanbul Alışveriş Merkezi, Anatolium Marmara Avm, Anatolium Marmara Mağazaları, Anatolium Marmara Nerde,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69737 defa incelendi
 • Rings Alışveriş Merkezi

  Rings Alışveriş Merkezi

  Bölgenin ilk AVM’si olan Rings AVM, dünya mutfaklarından fast - food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema salonl...
  6 yıl önce12043 defa incelendi
 • Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

  Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

  Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Piazza Maltepe AVM 20 Nisan 2018 tarihinde kapılarını açtı.
  6 yıl önce48387 defa incelendi
 • Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi

  Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi

  Göz kamaştıran su, ışık, lazer ve ateş gösterileri... Restoranlar ve kafeler... Sokak lezzetleriyle dolu nostalji sokağı... Sinema, tiyatro ve konser alanları... Doğayı şehre taşıyan oy...
  7 yıl önce51470 defa incelendi