Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

 • 6 yıl önce eklendi
 • 48387 defa incelendi
Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi


Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından 320 milyon euro yatırımla hayata geçirilen Piazza Maltepe AVM, 20 Nisan Cuma günü İstanbullulara kapılarını açtı. Bölgeye değer kazandıran Piazza Maltepe AVM, 56 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde 160 mağaza ve 27 restoranı bünyesinde bulunduruyor.

Açık alanlı konseptiyle Maltepe’ye yeni bir soluk getirecek Piazza AVM, açık meydan katlarının yer aldığı meydan bölümünde ziyaretçilerin keyifli zaman geçirecekleri, çeşitli etkinliklerin yapılabileceği açık bir alana sahip. Piazza Maltepe AVM’nin yıllık ziyaretçi sayısının 16 milyon olması hedefleniyor.

Piazza Maltepe projesinde AVM’nin yanı sıra yaklaşık 42 bin metrekare alan üzerinde, adalar manzaralı 29 kattan oluşan 230 dairelik konut bloğu ve 21 katlı ofis bloğu yer alıyor. Piazza’da yer alan toplam 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan 21 katlı ofis bloğu kullanıcılara alışveriş merkezi ve konut bloğuyla kesintisiz bir yaşamın kolaylığını sağlıyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın bilgi ve deneyimiyle hayata geçirdiği A sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alanlar yer alıyor. Katlarda teras ve balkon gibi alanların bulunduğu blok aynı zamanda Leed Gold Sertifikası adayı.

Doğaya saygılı yapısı, enerjik, huzurlu ortamı, alışveriş merkezine direkt metro bağlantısı ve dünya markalarına ait mağaza karması ile hizmet veren alışveriş merkezinde 60 bin metrekare kiralanabilir alan ve 850 metrekarelik çocuk oyun alanı, 205 mağaza, 9 sinema salonu, 35 kafe/restoran, motosiklet ve bisiklet için özel park alanlarının yer aldığı bin 250 araçlık otopark bulunuyor.

E-5 hattı üzerindeki merkezi lokasyonu ve direkt metro hattı bağlantısı üzerinden özel geçiş yollarıyla projelendirilen Maltepe Piazza AVM, kolay ulaşılabilir olma özelliği ile şehrin cazibe merkezleri arasında yer alıyor. Perakende sektörüne hatırı sayılır bir istihdam sağlayan, gayrimenkul ve emlak alanında Maltepe hattına değer katan, sunduğu avantajlarla var olduğu bölgenin yaşam kalitesini artıran merkez, yeni projeleri ve yatırımları da tetikleyen konumuyla alanında önemli bir yere sahip.

Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi Adresi :Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:71 Maltepe / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0 850 207 57 67
Web Adresi :http://www.maltepepiazzaavm.com/
İlgili etiketler : İstanbul Maltepe Piazza,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Hilltown Alışveriş Merkezi

  Hilltown Alışveriş Merkezi

  Adalar manzarasıyla şehir içinde şehir yaratarak, cadde alışveriş konseptini birleştiren Hilltown AVM neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve seçkin markaları, alışveriş cad...
  7 yıl önce96416 defa incelendi
 • CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi

  CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi

  CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi 06 Ocak 2005 yılında açılmış ve çok kısa sürede Anadolu Yakasının öncelikli çekim merkezleri arasına girmiştir.
  11 yıl önce109962 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69733 defa incelendi
 • Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Alışverişin tüm renkleri Anatolium Marmara'da sizi bekliyor.
  5 yıl önce33727 defa incelendi

Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi Mağazaları