3215 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Freeway Shoes & Bags Hakkında : Geçmişi 1964’e dayanan Moda Alaettin Ayakkabı ve Deri Sanayi ’nin kurucusu Alaettin TARLIĞ, ayakkabı sektörüne 16 yaşına geldiğinde tezgahtar olarak başladı.

Alaettin Tarlığ 1970 yılında İzmir Kemeraltı’nda bulunan Salepcioğlu Havuzlubey çarşısında ilk perakende mağazası olan Moda Ayakkabı’yı açarak , Türkiye’de büyükmetrekare çok markalı ayakkabı mağazacılığının doğuşuna öncü olmuştur.

Dönemin şartlarına göre ayakkabının her aşaması için ayrı bir titizlikle çalışan Moda Alaettin Ayakkabı 1980 yılında fabrikasyon üretime başladı. Bu aşamadan sonra büyük çaplı üretimler gerçekleştiren Moda Alaettin Ayakkabı, Türk ayakkabı sektörü için her zaman önemli adımlar atan, üretimden dağıtımına kadar sektörün her alanında adından söz ettirmeyi başaran bir marka oldu.

İleri görüşlü ve modern bir girişimci olan Alaettin TARLIĞ şık ve kaliteli bayan ayakkabısının uygun fiyat ile buluştuğu mağazacılık ve üretim sürecini bugün oğlu Murat Şeref TARLIĞ ve kızı Melis Tarlığ Cengizalp ile beraber yürütmektedir.

Moda Alaettin Ayakkabı, 2500 m2 fabrikaları, 8 perakende satış mağazası ,1 outlet mağazası ve toptan satış mağazası ile 55 farklı ilde iç pazarda faaliyet göstermektedir.

Bugün Freeway fabrikası modern teknolojiler kullanarak, uluslararası kalite standartlarıyla oldukça yüksek montanlı üretim kapasitesine sahiptir.

Perakende için üretimin yanı sıra kurumsal müşterileri için yarattığı üretim hacmiyle de Türkiye’nin lider ayakkabı üreticisi konumundadır.
Freeway Shoes & Bags ile ilgili etiketler : Freeway, Freeway Ayakkabı, Freeway Çanta, Ayakkabı, Çanta, Freeway İletişim, Freeway Mağazaları,

Freeway Shoes & Bags Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Modern East Alışveriş Merkezi

  Modern East Alışveriş Merkezi

  Modern East Alışveriş Merkezi, dört kat üzerinde 140 mağazası, 1.500 kişi oturma kapasitesine sahip geniş yeme-içme alanı, 36 kafe ve restoranı, terasları, hizmet ve eğlence üniteleri v...
  Inkilap Mah. Küçüksu Cad. İstanbul ( Anadolu ) / Ümraniye
 • Akyaka Park Alışveriş Merkezi

  Akyaka Park Alışveriş Merkezi

  Akyaka Park, 60.000 m2 kiralanabilir alanı ile İstanbul’un en büyük alışveriş destinasyonlarından biri olarak 140 ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapmaktadır.
  Inkilap Mah. Küçüksu Cad. İstanbul ( Anadolu ) / Ümraniye
 • Sur Yapı Marka AVM

  Sur Yapı Marka AVM

  Alışverişten, Kültür Sanata, Yeme İçmeden Eğlenceli Etkinliklere Her Şeyde En Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi
  Odunluk Mahallesi, Mihraplı Caddesi BP Karşısı, No:6/A Bursa / Nülifer
 • Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

  Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

  Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Piazza Maltepe AVM 20 Nisan 2018 tarihinde kapılarını açtı.
  Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:71 İstanbul ( Anadolu ) / Maltepe