5109 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Blue Diamond Hakkında : Bluediamond 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş ve o günden beri sürekli bireysel ve kurumsal gelişmeyi sektöründe liderliği amaç edinmiştir.1994 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Medart Grubunun değerli taşlar tedarikçisidir.

Bluediamond 2004 yılında toptancı bir firma olarak sektöre girmiştir. İlk kurulduğunda sadece Med-Art grubunun değerli taş tedarikçisi olan Bluediamond, kısa bir sürede tüm sektörün değerli taş ihtiyacına cevap veren bir marka haline gelmiştir. New York, Dubai, Bombay ve Antwerp'teki ofisleri ve katıldığı uluslararası fuarlar sayesinde önemli bir değerli taş alımı gerçekleştirmektedir, ciddi bir stoğa sahiptir.

Özel ve öncü hizmetleri ile ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Bluediamond, aynı zamanda bünyesinde oluşturduğu üretim ekibi ile hem kendi koleksiyonlarını oluşturmakta, hem de toptancı kimliği ile müşterilerinden gelen özel siparişleri makul sürelerde üretebilmektedir.

Mücevher alımlarında “güven” unsurunun önemi üzerinde duran Bluediamond, bu konuda bir ilk'e imza atmıştır. Türkiye'de pırlanta ve renkli taşları inceleyip, sertifikalandıran laboratuara sahip tek markadır. Uluslararası sertifikalı taş eksperlerinin görev yaptığı Bluediamond Laboratuvarı en son teknoloji ekipmanları ile pırlantanın tüm özelliklerine ait doğru ve güvenilir bilgiyi sunmaktadır. Pırlanta ve renkli taşları Uluslararası Pırlanta Konseyi standartlarına göre sertifikalandırıp, imitasyon, sentetik taşlar konusunda en güvenilir bilgiyi veren Bluediamond, değerli taş alım ve satışlarında güven ve kalite sağlamaktadır
Blue Diamond ile ilgili etiketler : Blue Diamond, Bluediamond, Bluediamond Ürünleri, Bluediamond Pırlanta, Bluediamond Mücevher, Bluediamond Takı, Elmaslar, Elmas Yüzükler, Elmas Küpeler, Elmas Kolyeler, Pırlanta Küpeler, Tektaş Küpeler, Tria Küpeler, Fantezi Küpeler, Pırlanta Yüzükler, Tektaş Yüzükler, Tria Yüzükler, Alyanslar, Fantezi Yüzükler, Pırlanta Kolyeler, Tektaş Kolyeler, Tria Kolyeler, Fantezi Kolyeler, İnce Pırlanta Bileklikler, İpli Pırlanta Bileklikler, Sertifikalı Taşlar , Sertifikalı Pırlanta, Sertifikalı Renkli Taşlar,

Blue Diamond Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Erasta Edirne Alışveriş Merkezi

  Erasta Edirne Alışveriş Merkezi

  Erasta Edirne Avm Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınırında 120 mağazasıyla Edirne’nin en büyük ve kapsamlı alışveriş merkezi konumunda.
  Talat Paşa Cd. No: 59 Edirne / Edirne Merkez
 • Sur Yapı Marka AVM

  Sur Yapı Marka AVM

  Alışverişten, Kültür Sanata, Yeme İçmeden Eğlenceli Etkinliklere Her Şeyde En Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi
  Odunluk Mahallesi, Mihraplı Caddesi BP Karşısı, No:6/A Bursa / Nülifer
 • Novamall Manavgat Alışveriş Merkezi

  Novamall Manavgat Alışveriş Merkezi

  Novamall, Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi ve en önemli turistik merkezlerinden biri olan Manavgat’ta 120 yeni markaya ev sahipliği yapıyor.
  Alanya-Antalya Yolu, 8096 Sk. No: 5 Antalya / Manavgat
 • Hilltown Alışveriş Merkezi

  Hilltown Alışveriş Merkezi

  Adalar manzarasıyla şehir içinde şehir yaratarak, cadde alışveriş konseptini birleştiren Hilltown AVM neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve seçkin markaları, alışveriş cad...
  Aydınevler Mahallesi, Çamlıca Sitesi Yolu Sk. İstanbul ( Anadolu ) / Maltepe