Beeves Burger

3020 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Beeves Burger Hakkında : Beeves Burger'da sunulan tüm etler dry age, ekmekler ve tatlılar ev yapımı. Mekan, 140 gr ve 200 gr etlerle yapılan burgerleri ile gerçek burgerin tadına varmayı vaad ediyor. Etinizin pişme derecesine karar verebildiğiniz Beeves Burger’de yapılan burgerlerin en önemli özelliklerinden biri ise içinde kullanılan özel sosların etin tadının önüne geçmemesi.

Kars ve Gebze’de bulunan çiftliklerinde, kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etleri kullanan Sidar Budak, yemeklerin lezzeti konusunda oldukça titiz; burgerlerde kullandığı etleri özenle kendisi seçiyor, ekmekleri ve sosları ise yine kendi imalatı. Hal böyle olunca ortaya son derece lezzetli ve keyifli bir menü çıkıyor.

"Beeves Burger"ın mekan konsepti de Sidar Budak tarafından en küçük ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Beeves, özel ahşap masalar, ıhlamur ağacından servis tepsileri ve duvarlarda kullanılan ham ağaç ve tuğlalar ile sıcak ve samimi bir mekan.
Beeves Burger ile ilgili etiketler : Beeves Burger, Beeves Burger Restoranları, Beeves Burger Türkiye, Beeves Burger İletişim, Beeves,

Beeves Burger Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Brandium Alışveriş Merkezi

  Brandium Alışveriş Merkezi

  Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon USD yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, Toplamda 70.000m2’lik arsa üzerine; 60.000 m2’ lik kiral...
  Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Yolu Cad. No:25-27 İstanbul ( Anadolu ) / Ataşehir
 • Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

  Piazza Maltepe Alışveriş Merkezi

  Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Piazza Maltepe AVM 20 Nisan 2018 tarihinde kapılarını açtı.
  Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:71 İstanbul ( Anadolu ) / Maltepe