2075 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Meydan Outdoor Hakkında : Meydan Av Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1996 yılında kurulmuş olup, o günden bugüne bünyesine kattığı dünyaca bilinen markalarla Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu ülkeleri başta olmak üzere farklı bölgelerden yaptığı ithalatlar ve gerçekleştirdiği ihracatlarla sektörünün lider firması olarak yoluna devam etmektedir.

Şirketimizin satış politikasındaki en önemli hedefi, sektörle ilgili dünyadaki en kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla kullanıcıya ulaştırmaktır.

Şirketimiz, kuruluşundan itibaren istikrarlı olarak büyümesini sürdürmüş ve bugün itibariyle; iki ayrı noktadan toptan satış merkezi, İstanbul genelinde de 9 ayrı perakende satış mağazasıyla büyümeye devam etmektedir. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünlere Meydan mağazaları dışında Türkiye genelindeki 200 ü aşkın bayi ağımız sayesinde yurdun her köşesinde de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ürün gruplarımız özetle; Avcılık, Outdoor Sporları, Kampçılık, Dağcılık, Dalış, Paintball ve Askeri (Profesyonel) Malzemeler olarak sınıflandırabiliriz.
Meydan Outdoor ile ilgili etiketler : Meydan Outdoor, Meydan, Outdoor, Meydan Outdoor Ürünleri, Meydan Outdoor Av Malzemeleri, Meydan Outdoor Haberleri, Meydan Outdoor Hakkında, Meydan Outdoor İletişim, Meydan Outdoor Türkiye, Outdoor Meydan, Av Malzemeleri, Avcılık,

Meydan Outdoor Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Neomarin Alışveriş Merkezi

  Neomarin Alışveriş Merkezi

  Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor.
  E5 Yolu üzeri Kaynarca Mahallesi Tersane Kavşağı Elka Sokak No:33 İstanbul ( Anadolu ) / Pendik