3697 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Özsoy Aksesuar Hakkında : Kurulduğumuz yıldan itibaren tekstil aksesuarları ile işe başladık. Bu konseptin içinde ağırlıklı olarak
eşarp ve çeşitleri yer alıyordu.
Daha sonraları tüm dünyada kendine özgü bir sektör olan ve Türkiye’de hızlı bir şekilde yeni sektör haline gelmeye başlayan, şal ve çeşitliğini piyasamıza ilk getiren firma olduk.Bu yenilik, aynı zamanda bizim içinde farklı bir başlangıç yapmamıza imkan sağladı. Bu karar ile birlikte hızlı bir şekilde şirketleşme sürecimizi tamamlayarak. Özsoy Tekstil olarak kurumsal kimliğimizi kazandık.

Bunun sonrası gayretli bir çalışma ile beraberinde gelen talep, orantılı gelişti. Özellik imalatını yapmakta olduğumuz şal olarak; pashmina ve panço modellerini satışa sunmanın yanı sıra, doksan farklı renk seçenekleriyle talep çeşitliğini artırdık.
Bu yeniliklere açık olan çalışma gayretimiz, küçük bir dükkanda başlayan işlerimizin her geçen gün artarak büyümesine vesile oldu.

Bugün, yalnızca tekstil aksesuarları olarak çalışmalarına başladığımız konseptin sırlarını genişleterek, 2005 yılında bu yana çanta ve şapka ile yeniliklerimizi şekillendirdik.
Bununla birlikte aksesuarların vazgeçilmezi olduğuna inandığımız bir proje olarak, takı aksesuarlarını satışa sunmuş bulunmaktayız. Yaklaşık yirmi yıl önce küçük bir dükkan birkaç kişi ile başlayan tüm çabalarımızı, Türkiye’nin saygın bir markası haline getirdik .Bugün çok katlı toptan mağazamızda hizmet vermekteyiz.
Özsoy Aksesuar ile ilgili etiketler : Özsoy Aksesuar, Özsoy Aksesuar Ürünleri, Özsoy Aksesuar Haberleri, Özsoy Aksesuar İletişim, Özsoy, Özsoy Ürünleri, Özsoy Saat, Özsoy Takı, Özsoy Gümüş, Özsoy İletişim, Özsoy Pırlanta, Özsoy Kolye, Özsoy Bileklik, Özsoy Yüzük, Aksesuar, Aksesuar Özsoy,

Özsoy Aksesuar Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Neomarin Alışveriş Merkezi

  Neomarin Alışveriş Merkezi

  Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor.
  E5 Yolu üzeri Kaynarca Mahallesi Tersane Kavşağı Elka Sokak No:33 İstanbul ( Anadolu ) / Pendik