Ana Sayfa » AVM » Antalya » Terracity Alışveriş Merkezi

Terracity Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 35670 defa incelendi
Terracity Alışveriş Merkezi

Terracity Alışveriş Merkezi Hakkında


TerraCity, ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması, restoran ve kafelerden oluşan 800 kişilik yeme içme alanı ile, Antalya’nın pırlantası ve aynı zamanda en büyük Alışveriş Merkezi ünvanını aldı.  Antalya’nın en prestijli bölgelerinden biri olan Lara’da hayata geçen TerraCity, alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırdı. 150 mağaza, 30 restoran ve dev sinema kompleksi ile Antalya’nın en çekici yaşam merkezi oldu.

TerraCity alışveriş merkezinin muazzam marka karması içinde bugüne kadar Antalya’da olmayan Midpoint, Burberry, Burberry Kids, Weekend by Max Mara, Douglas, Tally Weilj, Vetrina, Massimo Dutti, GAP, MAC, Stradivarius, Inglot, Bershka, Pull&Bear, Bebe, Zara Home, Body Shop, Apple Store, New Balance, Macro Center, Tresera, Jack&Jones, Bijou Brigitte, Vilbrequin, Sephora, Chakra, KFC, Sons&Daughters gibi dünyaca ünlü markalar da bulunuyor.
Terracity Alışveriş Merkezi Adresi :Fener Mahallesi, Tekelioglu Caddesi, No: 55 Lara, Muratpaşa Antalya Merkezi / Antalya
Telefon :0242 318 18 18
Web Adresi :http://www.terracity.com.tr/
İlgili etiketler : Terracity, Terracity Avm, Terracity Alışveriş Merkezi, Terracity Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Terracity Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, Terracity Alışveriş Ve Eğlence Merkezş, Antalya Terracity, Antalya Terracity Avm, Antalya Terracity Alışveriş Merkezi, Antalya Terracity Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, Antalya Terracity Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Terra City, Terra City Avm, Terra City Alışveriş Merkezi, Terra City Alışveriş Ve Yaşam Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Antalya

Yakındaki AVM'ler

 • Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya 28 Nisan 2017 günü ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
  7 yıl önce32422 defa incelendi
 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  8 yıl önce10494 defa incelendi
 • MarkAntalya Alışveriş Merkezi

  MarkAntalya Alışveriş Merkezi

  MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veriyor.
  11 yıl önce73000 defa incelendi
 • She Mall Alışveriş Merkezi

  She Mall Alışveriş Merkezi

  Mayıs 2008 yılında kurulan ve Antalya'yı modern alışveriş kavramı ile tanıştıran Shemall, dünya markalarını ve kaliteyi Antalya halkı ile buluşturan Antalya'ya ilkleri getiren bir yer!
  11 yıl önce6379 defa incelendi

Terracity Alışveriş Merkezi Mağazaları