Ana Sayfa » AVM » Antalya » MarkAntalya Alışveriş Merkezi

MarkAntalya Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 72490 defa incelendi
MarkAntalya Alışveriş Merkezi

MarkAntalya Alışveriş Merkezi


Bir Kadıahmetoğulları projesi olan MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Antalya’yı yerlisi ve yabancısıyla yeniden şehrin tam kalbinde buluşturuyor.

MarkAntalya Alışveriş Merkezi Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veriyor.

MarkAntalya Alışveriş Merkezinde Aralarında Antalya’da ilk defa yer alacak markaların da bulunduğu 155 mağazasının yanı sıra lezzet dolu fast food ve restoranıyla ziyaretçilerine seçkin alışverişin ve nitelikli eğlencenin keyfini sunuyor.

MarkAntalya Alışveriş Merkezi Modern mimari tasarımı, büyük teras alanları ve 3.000 araçlık şehrin en büyük ve en modern otoparkıyla alışveriş sonrasını da keyfe dönüştürüyor.
MarkAntalya Alışveriş Merkezi Adresi :Tahılpazarı Mah. Kazım Özalp Caddesi (Şarampol) No:88 MURATPAŞA Antalya Merkezi / Antalya
Telefon :0 242 244 66 66
Web Adresi :http://www.markantalya.com/
İlgili etiketler : Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Antalya

Yakındaki AVM'ler

 • Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya 28 Nisan 2017 günü ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
  7 yıl önce32205 defa incelendi
 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  7 yıl önce10226 defa incelendi
 • She Mall Alışveriş Merkezi

  She Mall Alışveriş Merkezi

  Mayıs 2008 yılında kurulan ve Antalya'yı modern alışveriş kavramı ile tanıştıran Shemall, dünya markalarını ve kaliteyi Antalya halkı ile buluşturan Antalya'ya ilkleri getiren bir yer!
  11 yıl önce6279 defa incelendi
 • Terracity Alışveriş Merkezi

  Terracity Alışveriş Merkezi

  TerraCity, alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırdı. 150 mağaza, 30 restoran ve dev sinema kompleksi ile Antalya’nın en çekici yaşam merkezi oldu.
  11 yıl önce35307 defa incelendi

MarkAntalya Alışveriş Merkezi Mağazaları