Ana Sayfa » AVM » Antalya » She Mall Alışveriş Merkezi

She Mall Alışveriş Merkezi

 • 5 yıl önce eklendi
 • 3182 defa incelendi
She Mall Alışveriş Merkezi

She Mall Alışveriş Merkezi Hakkında


Akdeniz'in en özel kıyı şeridi Antalya Lara Beach'e giden ana yolun, şehri dört ana bölgeye ayıran en önemli kavşağında artık bir ışıltı var. 
Mayıs 2008 yılında kurulan ve Antalya'yı modern alışveriş kavramı ile tanıştıran Shemall, dünya markalarını ve kaliteyi Antalya halkı ile buluşturan adreslerden biri olmuştur. Kurulduğu günden bugüne alışveriş ve eğlence merkezi olmasının yanı sıra, sektörden kazandığı bilgi birikimi ve tecrübeyi misafirlerine aşılamaktadır. 16.500 m2 kapalı alan ve 10.500 m2 kiralanabilir alan üzerinde bulunan Shemall Alışveriş Merkezi toplam 4 kat ve 69 adet mağazadan oluşmaktadır. 500 açık 250 kapalı olmak üzere toplam 750 araç kapasiteli otopark mevcuttur.
Antalya’ya ilkleri getiren bir yer!

Sloganı “Çok marka bir yer” olan Shemall, prestij markaları, sezon ürünleri, yeni trendleri ve benzersiz yenilikleri ile sizi de marka yapmaya çağırıyor.

30 Mayıs 2008 tarihinde yaptığı açılışla Antalya’ya ‘merhaba’ diyen Shemall, Türkiye’den ve dünyadan prestijli markalar ile alışveriş dünyasına yeni bir renk getirdi. Şehir merkezinde şık bir atmosferde binlerce yeni sezon ürününü ve en son alışveriş trendlerini Antalyalılar ile buluşturan Shemall, “Antalya’nın İlk ve Tek Moda&Alışveriş Merkezi” olmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde hoş cafeler ve farklı menü seçenekleri sunan seçkin restaurantlar barındıran Shemall, annelere de özgür alışveriş keyfini yaşatıyor. Anneler alışveriş yaparken çocuklar Shemall’un içinde yer alan Jokerland ‘de eğlenerek ve öğrenerek kendi renkli dünyalarına girebiliyor.

Shemall’un Antalya’ya getirdiği yenilikler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Antalya’da daha önce bulunmayan La Senza, Penti, Saat&Saat, Köfteci Ramiz, Boyner Evde, Boyner Beauty, Boyner Sports, So Chic, Joker&Maxitoys gibi ünlü markalar da Shemall’un açılışını Antalyalılar’la tanışmak için özel bir fırsat olarak değerlendirerek Shemall’da kendi mağazaları ile yer aldılar.

Shemall Alışveriş Merkezi dünya markalarından oluşan mağaza miksi, farklı lezzet yelpazesi ve çocuklara yönelik sunduğu hizmetler ile ziyaretçilerine farklı bir yaşam merkezi sunmaktadır ve çarpıcı dekorları, özel günlerdeki etkinliklerinin yanında ilklerin düzenlendiği kültür ve sanat aktiviteleri ile yarattığı hoş atmosferle ziyaretçilerine kendilerini özel hissettirir. Shemall Alışveriş Merkezini haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. 
Shemall Alışveriş Merkezi, tecrübeli yönetim kadrosu ile birlikte; müşteri memnuniyetini azami ölçüde sağlayarak, uluslararası kalite ve standartlara uygun faaliyetlerde bulunmayı ve bunun yanı sıra bünyesinde yer alan dünya markaları ve hayata geçirecekleri yeni projeleri ile ziyaretçilerinin her türlü gereksinimlerini karşılamayı ve bir yaşam merkezi oluşturmayı hedeflemektedir.

Güçlü sermaye yapısı ve sağlam konsepti ile Shemall, dünya alışveriş devi Global Blue’nun güvenini kazanarak “Türkiye’nin ilk Tax Free Alışveriş Merkezi” unvanına da sahip olmayı başardı. Artık Antalya’yı ziyaret eden yabancı konuklar vergi iadelerini almak için havaalanına ya da ülkelerine dönmeyi beklemek zorunda kalmadan Shemall’daki Global Blue - Tax Free Nakit Geri Ödeme Noktası’na uğrayıp vergilerini anında ve nakit olarak geri alabilmektedir.
Shemall Alışveriş Merkezi, hizmet politikası olarak ziyaretçileri ve iş ortakları olan tüm kiracıları için güvenilirlik ve süreklilik simgesi olmayı ve yenilikçiliği amaçlamaktadır. Türkiye’de alışveriş merkezi sektöründe bir çok ilke verdiği sorumluluk ile; daima ilkleri hayata geçirmek, en iyi hizmeti sağlamak, müşterileri için değer yaratmak ve bu çerçevedeki imajını en üst seviyede korumak suretiyle sektörün lideri olma amacının yanında söz konusu kaliteli hizmetlerin devamlılığını sağlamak maksatlı planlanmış yatırımları hayata geçirmeyi ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmayı temel ilke olarak benimsemiştir.
She Mall Alışveriş Merkezi Adresi :Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi No 3. Shemall Alışveriş Merkezi Antalya Merkezi / Antalya
Telefon :0242 323 47 47
Web Adresi :http://www.shemall.com.tr/
İlgili etiketler : She Mall, She Mall Avm, She Mall Alışveriş Merkezi, She Mall Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, She Mall Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Antalya She Mall, Antalya She Mall Avm, Antalya She Mall Alışveriş Merkezi, Antalya She Mall Alışveri Şve Eğlence Merkezi, Antalya She Mall Alışveriş Ve Yaşam Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Antalya

Yakındaki AVM'ler

 • Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya 28 Nisan 2017 günü ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
  1 yıl önce18821 defa incelendi
 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  1 yıl önce1071 defa incelendi
 • MarkAntalya Alışveriş Merkezi

  MarkAntalya Alışveriş Merkezi

  MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veriyor.
  4 yıl önce34056 defa incelendi
 • Terracity Alışveriş Merkezi

  Terracity Alışveriş Merkezi

  TerraCity, alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırdı. 150 mağaza, 30 restoran ve dev sinema kompleksi ile Antalya’nın en çekici yaşam merkezi oldu.
  5 yıl önce11563 defa incelendi