2854 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Asos Pırlanta Hakkında : Henüz 12 yaşındayken, bir bakışta bir pırlantanın kaç karat olduğunu size söyleyebilen bir çocuk düşünün.

Kuyumcu bir babanın 6 oğlundan en küçüğü olan Nusret Altınbaş; gözlerini mücevherlerin büyülü dünyasında açtı. 11 yaşında ailesiyle birlikte Kıbrıs’a taşındı. Mesleğin sır sayılan inceliklerini ve mücevher sanatının mucizelerini keşfederek büyüdü. Nasıl ki küçük bir pırlanta tanesi, büyük hayallerin kahramanıysa; Nusret Altınbaş da küçük bir çocukken büyük fikirler biriktirmeye başladı. Uzun yıllar Avrupa’da edindiği tecrübeleri, yenilikçi yaklaşımları ile ülkesinde değerlendirmeyi hedefledi.

Altınbaş Ailesi’nin ustalığını, genç kuşağın yepyeni bakış açısıyla birleştirdi. Pırlantanın sonsuz ışıltısından ilham alarak Assos markasını bir arzu nesnesi haline getirdi.

Mücevher Assos’ta, yalnızca kadife kutularda saklanan değerli taşlar olmaktan çıktı ve adeta bir sanatçının imzası haline geldi.

Pırlanta, yaratıcılıklarına sınır koymayan usta ellerde tılsım kazandı. Assos, bugünün ayrıcalıklı zevkleri ile pırlantanın ebedi ışıltısını birleştirerek kısa zamanda bir stil ikonu haline geldi. “Mücevheri modaya dönüştüren marka”, dünyada 35 ülkede 1000’e yakın satış noktasına ulaştı. Ailenin en küçüğünün imzası, başarıların en büyüklerinde ışıldadı.
Asos Pırlanta ile ilgili etiketler : Asos Pırlant, Asos Diamond, Asos Pırlanta Ürünleri, Asos Pırlanta Hakkında, Asos Pırlanta Haberleri, Asos Pırlanta İletişim, Asos Türkiye, Asos Elmas, Asos Kuyumculuk,

Asos Pırlanta Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • She Mall Alışveriş Merkezi

  She Mall Alışveriş Merkezi

  Mayıs 2008 yılında kurulan ve Antalya'yı modern alışveriş kavramı ile tanıştıran Shemall, dünya markalarını ve kaliteyi Antalya halkı ile buluşturan Antalya'ya ilkleri getiren bir yer!
  Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi No 3. Shemall Alışveriş Merkezi Antalya / Antalya Merkezi