Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

TerraCity AVM Mercedes-Benz GLA 200 Progressive Çekiliş Kampanyası

 • 3 yıl önce eklendi
 • 1186 defa incelendi
 • Puan : star star star star 3 incelemede 3,67 puan almıştır.
TerraCity ile özgür biz yaza hazır olun!

25 Mayıs - 31 Ağustos tarihleri arasında, TerraCity Alışveriş Merkezinde yer alan mağazalarından toplam her 300 TL ve üzeri alışverişinize Mercedes-Benz GLA 200 Progressive çekilişi için 1 katılım hakkı sizi bekliyor!


Kampanya Detayı:
 •  Bu kampanya; Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 21.05.2021 tarih ve E.58259698-255.01.02-3495 sayılı izni düzenlenmektedir.
 • 25.05.2021 (10.00)-31.08.2021 (22.00)tarihleri arasında Antalya ilinde bulunan Terracity Avm içindeki mağazalardan (Terraciy AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve bahis oyunları harcamaları, işçiliksiz altın, ziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram vb.) alışverişleri, ürün değişim fiş/fatura/earşiv faturaları, gift kart/hediye çeki, puan ile yapılan alışverişler hariçtir) kampanya süresince toplamda 300.-TL ve katları tutarında (her 300.-TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, dilerse avm içindeki kampanya standına gelerek fiş/fatura/earşiv faturaları ibraz ederek kayıt işleminin kampanya standındaki ilgili personel tarafından yapılmasını sağlayan veya dilerse www.terracitykampanya.com (ücretsiz) internet sitesine girip; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişi-fatura-e-arşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çekiliş hakları bildirimi; hem avm içindeki kampanya standına gelerek kayıt yaptıranlara hem de www.terracitykampanya.com (ücretsiz) internet sitesine girip yükleyen tüketicilerin kayıtlı cep telefonuna kura numarası olarak sms ile yapılacaktır. www.terracitykampanya.com (ücretsiz) internet sitesinden fiş/fatura/earşiv fatura girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura/earşiv fatura gönderme tarihi 02.09.2021(23.59)’dir.
 • Kampanya standından yapılan ve Sisteme yüklenen fiş/fatura/earşiv faturalar sistem içinde birlikte değerlendirilerek aynı fiş/fatura/earşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura/earşiv fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte sms olarak tüketiciye bildirilir.
 • Tüm katılımlar için ayrıştırma ve fiş/fatura/earşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk başarılı katılıma 1’den başlayarak takip edere sıra numarası verilecektir) tüketiciye sisteme kayıtlı olan cep telefonundan sms ile bildirilecektir.
 • Tüketici; kampanya standına gelip talep ederek ya da www.terracitykampanya.com ‘deki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.
 • Katılımlarda fiş/fatura/earşiv fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
 • Çekiliş; 09.09.2021 tarihinde, saat 14:00’da, Tekelioğlu Cd. No:55, 07160 Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Terracity AVM ortak alanında, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak olup, 1 adet; Mercedes Benz GLA 200 Progressive 2020 model otomobil (616.000,00 TL) ikramiyesi verilecektir. Çekiliş sonuçları 14.09.2021 tarihli Milliyet Gazetesi Akdeniz Eki’nde duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlinin 29.09.2021 ve yedek talihlilerin 14.10.2021 tarihine kadar kimlikleri, fiş/faturaları ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir.
 • Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz.
 • Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.
 • İkramiye son teslim tarihi 15.10.2021’dir. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura teslimi zorunludur.
 • Fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Terracity AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Terracity AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez. Mali değeri olmayan belgeler, kredi kartı slipi, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher, ürün değişim fişleri vb. geçerli değildir. www.terracitykampanya.com internet sitesi, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir.
 • 18 yaşından küçükler ile Terracity AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Umut Çekiliş, Omega Bigdata çalışanları kampanyaya katılamaz.
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.İlgili etiketler : Terracity Avm, Terracity Avm Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Otomobil Çekilişi,

Kampanya Sahibi

TerraCity AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 26 Mayıs 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 9 Eylül 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Ağustos 2021
 • Trafik

  : 1186

Benzer Kampanyalar

 • Erikli Erikli Su Çekiliş Kampanyası 2024

  Erikli Su Çekiliş Kampanyası 2024

  Erikli uygulamasındaki çekilişle PlayStation 5, Dyson Airwrap, Dyson V11 Süpürge, Citycoco Scooter ve 5000 TL değerindeki hediye kartı kazan! 26 Şubat 2024 25 Mayıs 2024 tarihleri arası...
  19 Mart 2024565 defa incelendi
 • Magnum Magnum Çekiliş Kampanyası 2024 - Porsche Taycan Hediye

  Magnum Çekiliş Kampanyası 2024 - Porsche Taycan Hediye

  Bu Yıl Hazzın Kapıları 2 Porsche Taycan'a Açılıyor! 1 Nisan - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında Magnum Çubuklardaki şifreyi tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj ile gönderin veya...
  2 Nisan 2024582 defa incelendi
 • Sahibinden.com Sahibinden.com Bahar Temizliği Festivali Çekiliş Kampanyası

  Sahibinden.com Bahar Temizliği Festivali Çekiliş Kampanyası

  Sahibinden Bahar Temizliği Festivali ile hediyeler seni bekliyor!   1 - 6 Nisan tarihleri arasında,  Giyim & Aksesuar kategorisinde 5 yeni ilan ver, çekilişe katıl.&n...
  2 Nisan 2024202 defa incelendi
 • Nescafe Nescafe Xpress Mini Cooper Çekiliş Kampanyası 2024

  Nescafe Xpress Mini Cooper Çekiliş Kampanyası 2024

  Nescafe Xpress ile Hediyeleri Kazasn! 1 Mart 2024 - 15 Ağustos 2024 tarihleri arasında iki farklı dönemde gerçekleşecek kampanyada promosyonlu Nescafé Xpress açma kapaklarının altındaki...
  8 Mart 2024784 defa incelendi
 • Lila Kozmetik Lila Kozmetik BMW 118i Çekiliş Kampanyası

  Lila Kozmetik BMW 118i Çekiliş Kampanyası

  Lila Kozmetik ile Saçınız da Arabanızda Çok havalı.... 1 Mart 2024 - 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında Lila Kozmetik'e ait promosyonlu Maxx Deluxe (Beauty Expert) Kit Boya 282 gr, Maxx...
  20 Mart 2024544 defa incelendi