Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Capitol Alışveriş Merkezi

Capitol Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 91009 defa incelendi
Capitol Alışveriş Merkezi

Capitol Alışveriş Merkezi Hakkında


1993 yılında kurulan ve 19 yıldır İstanbullulara, alışverişin, eğlencenin ve kültürel aktivitelerin tamamını bir arada sunan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet vermektedir.

Capitol, ziyaretçilerinin alışveriş gereksiniminin yanı sıra, birçok ihtiyacına daha cevap vermektedir. Capitol, ilke edindiği kalite anlayışından ve misyondan ödün vermeden, yoluna yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla hızla devam etmektedir. Capitol Akademi, mağaza çalışanları ve yöneticilerine yıl boyunca verdiği eğitimlerle hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak müşteri memnuniyetini mükemmelleştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Capitol Akademi tarafından uygulanan eğitimler, Türkiye'de ilk kez ve sadece Capitol'de yapılmaktadır.

Profesyonel iş anlayışıyla Capitol, ziyaretçilerine hep daha iyisini sunmak için çalışarak, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC (International Council of Shoppings Centers) tarafından 27 Nisan 2006'da "Yenilenen Alışveriş Merkezleri" dalında "Avrupa'nın En iyi Projesi" seçilmiştir. Türkiye'ye getirilen bu büyük ödül, Capitol'ün cesur iş ortaklarının ve değerli ziyaretçilerinin memnuniyetini yaratmak üzere 19 yıldır kesintisiz olarak devam eden yapılandırma çalışmalarının ürünüdür. Bu çabanın Avrupa'dan gelen büyük ödülle taçlandırılması, büyük bir onur ve mutluluk kaynağı olmuştur.

Ayrıca Capitol, Birleşmiş Markalar Derneği'nin (BMD) düzenlemiş olduğu 2005 yılı Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar Yılbaşı Tasarım Yarışması'nda "Nahıllar ve Kartopları" projesi ile de birinci seçilmiştir. İstanbulluların "buluşma noktası" Capitol, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği'nin 1999 yılında ilk defa düzenlediği Alışveriş Merkezleri yarışmasında "Sigarayı Capitol'de Bırakın" kampanyasıyla da "Pazarlama" dalında "Başarı Ödülü"ne layık görülmüştür. 2009 yılında Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği tarafından düzenlenen AMPD 2009 Ödüllerinde "CapGetir" Projesi ile Yılın Müşteri Memnuniyeti Projesi seçilmiştir. CapGetir ile 2010 yılında ICSC Solal Marketing ve 2010 ICSC Asia ödüllerinde finalist olmuştur. 2010 Yılında International Business yarışmasında CapGetir ile mansiyon ödülü almıştır.

Türkiye'nin ilk ve en büyük sinema kompleksine sahip olmanın haklı gururunu yaşayan Capitol'de, vizyondaki tüm filmleri Capitol Spectrum Sinemaları'nın çok şık salonlarında izleyebilir, biletinizi www.spectrumsinema.com sitesinden online olarak alabilir ve üstelik sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Capitol SpectrumCard sahibi olarak sinemanın büyülü dünyasını özel avantajlarla yaşayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler Capitol'ün üstün hizmet anlayışının ışığında geliştirilmiş ve ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Her zaman "yaşam merkezi" olma amacında olan Capitol'de bir ilk olan "vale" hizmeti ile hızlı, rahat, ayrıcalıklı bir alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş sonunda valelerimiz, eşyalarınızın taşınmasında size yardımcı olarak Capitol'ün kalitesini ve üstün hizmet anlayışını sizlere sunacaktır. Her zaman ilkleri yapmayı misyon edinen Capitol'de doorman ve servis hostesi hizmeti de bir ilk olarak devam etmektedir.

Avrupa'nın en iyisi Capitol, hizmet anlayışını her zaman daha da ileriye taşıyacak ve sizler için çalışarak daha da büyük işlere imzasını atacaktır.
Capitol Alışveriş Merkezi Adresi :Mahir İz Caddesi 34662 Altunizade Üsküdar / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0216 554 77 77
Web Adresi :http://www.capitol.com.tr/
İlgili etiketler : İstanbul Capitol Alışveriş Ve Eğlence Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Emaar Square Mall

  Emaar Square Mall

  Dubai merkezli Emaar Properties, dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri. Alışveriş merkezleri, perakende, turizm, eğlence ve finansal hizmetler sektörlerinde de bü...
  7 yıl önce71115 defa incelendi
 • Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

  Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

  Akasya Acıbadem Yeni Nesi Yaşam Kompleksi, 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Kompleks,Türkiye’nin lider markalarının yanısıra, Türk perakende piyasasına ilk kez Akasya ile ...
  10 yıl önce160802 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  4 yıl önce68387 defa incelendi
 • Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Alışverişin tüm renkleri Anatolium Marmara'da sizi bekliyor.
  5 yıl önce33006 defa incelendi

Capitol Alışveriş Merkezi Mağazaları