13283 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Pizza Hut Hakkında : Pizza Hut efsanesi, 1958 yılında Kansas, Wichita’lı iki kolej öğrencisinin başlattığı pizza girişimi ile ortaya çıkmıştır. Dünyanın ilk pizza restoran zinciri olarak tüm dünyaya yayılmıştır.

Pizza Hut, 25 milyar dolarlık pizza sektörünün lideridir. Pizza Hut, yalnızca ABD’de 7.500 tesis işletmektedir. Dünyanın farklı yerlerindeki 97 ülkede ise 5600’ün üzerinde restoranı bulunmaktadır.

Pizza Hut, Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında Ataköy Galleria şubesi ile açmıştır. Pizza Hut, 21 yıldır, gerek seçkin ürün tedarikçileri, gerekse sunmuş olduğu ürün kalitesi ile müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarmış en güvenilir pizza restoran zinciridir. Pizza Hut bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Muğla’daki toplam 39 restoranıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Türkiye’de pizza denilince akla ilk gelen markadır Pizza Hut. Türk insanını ilk kez doyumsuz pizza lezzetiyle tanıştıran Pizza Hut, ürünlerini değişik lezzetlerde, farklı sunumlarda hazırlamaya devam ediyor.
Pizza Hut ile ilgili etiketler :
Pizza Hut Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul ( Anadolu ), İzmir, Muğla, İstanbul ( Avrupa ) illerinde faaliyet göstermektedir.

Pizza Hut Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Profilo Alışveriş Merkezi

  Profilo Alışveriş Merkezi

  İstanbul Mecidiyeköy bölgesinde bulunan Profilo Alışveriş Merkezi, o bölgeden ve istanbulun her noktasından gelen binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. 10:00 ve 22:00 saatleri arasında a...
  Cemal Sahir Cad. No:33 - Mecidiyeköy İstanbul ( Avrupa ) / Şişli
 • Torium Alışveriş Merkezi

  Torium Alışveriş Merkezi

  Torium Alışveriş Merkezi, Torunlar GYO’nun, 200 milyon Dolar yatırımla İstanbul Haramidere’de bulunmaktadır.
  Saadetdere Mah. E5 Üzeri Haramidere İstanbul ( Avrupa ) / Büyükçekmece
 • Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi

  Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi

  Kapılarını 2000 yılında açan Olivium Outlet Center, Atatürk Havalimanı’na 11 km uzaklıkta. 133 mağazasının yanı sıra otopark, eczane, lostra, ücretsiz müşteri servisi, vale hizmeti, oto...
  Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No: 1/1 Zeytinlik İstanbul ( Avrupa ) / Zeytinburnu
 • Pelican Mall AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Pelican Mall AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  İstanbul Avcılar E-5 Üzerinde yapımı tamamlanan Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam merkezi 17 Aralık 2010 Pazartesi günü kapılarını açtı. Avcılar bölgesinin ilk büyük alışveriş merkezi öze...
  Üniversite Mahallesi Selvi Sok. No:25 E5 üzeri Avcılar / İSTANBUL  İstanbul ( Avrupa ) / Avcılar