Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Torium Alışveriş Merkezi

Torium Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 221251 defa incelendi
Torium Alışveriş Merkezi

Torium Alışveriş Merkezi


Torunlar GYO'nun, 200 milyon Dolar yatırımla İstanbul Haramidere'de 2011 yılında açıldı. İstanbul'un üçüncü büyük alışveriş merkezi Torium'da, aralarında ulusal ve uluslararası birçok ünlü markanın bulunduğu 180 mağaza yer alıyor. Alışveriş ve eğlenceyi bütünleştiren konsepti ile farklılaşan Torium, Türkiye'nin ilk snowpark'ına da ev sahipliği yapıyor.

İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Haramidere’de, E-5 ve TEM otoyollarının kavşak noktasında bulunan, 95 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Torium, 180 mağazası ile dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin en büyük kapalı eğlence merkezine sahip Torium, dört mevsim kış sponsorlarının yapılabildiği ve kar oyunlarının oynanabildiği  "Torium Snowpark", dünyada son yıllarda en çok tercih edilen lunapark oyuncaklarını ilk kez Türkiye’ye taşıyan "Starpark Lunapark" ve ileri teknoloji ile donatılmış 9 salonda toplam 1766 koltuk kapasitesi bulunan "Cinetech Sinemaları" ile ziyaretçilerine alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor.
Torium Alışveriş Merkezi Adresi :Saadetdere Mah. E5 Üzeri Haramidere Büyükçekmece / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 699 90 50
Web Adresi :http://www.torium.com.tr/
İlgili etiketler : Haramidere,

Yakındaki AVM'ler

 • Carium Alışveriş Merkezi

  Carium Alışveriş Merkezi

  İstanbul'un hızla büyüyen yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü'nde insanların ihtiyaçlarına cevap verebilme adına az katlı çok kazançlı CARIUM Alışveriş Merkezini kurduk.
  11 yıl önce5966 defa incelendi
 • Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi

  Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi

  İstanbul’un en büyük Migros Hipermarketi ve onlarca mağazası ile küçük büyük, bay bayan herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.
  11 yıl önce62569 defa incelendi
 • Marmara Park Alışveriş Merkezi

  Marmara Park Alışveriş Merkezi

  Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu ren...
  11 yıl önce69243 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27442 defa incelendi