Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Carium Alışveriş Merkezi

Carium Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 6010 defa incelendi
Carium Alışveriş Merkezi

Carium Alışveriş Merkezi Hakkında


İstanbul'un hızla büyüyen yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü'nde insanların ihtiyaçlarına cevap verebilme adına az katlı çok kazançlı CARIUM Alışveriş Merkezini kurduk. Akıllı bina diye adlandırılan AVM mizde gerekli olabilecek her şey düşünülmüştür.

BİNA ÖZELLİKLERİ
5 ayrı güvenlik sistemine sahip 6 adt. Yürüyen merdiven. 1 adt. Engelli asansörü, 1 adt Yolcu asansörü HVAC kanallı sistem ortak alan ısıtma-soğutma havalandırma sistemi. Doğalgazlı ısıtma, Elektrikli CHILLER grubu ve klima santralleri, kapalı otopark havalandırma sistemi. Duman ve ısı dedektörleri, springler sistem bölge algılamalı yangın söndürme sistemi. Prelli kablolar Dano-Gips ve alçıpan asma tavan (ses yalıtım) Vitra vitrifiye malzemeleri ve grohe aksesuarlar. Philips ampul ve siemens elektrik aksesuarları. Cam, aliminyum kompozit ve terra-cotto dış cephe giydirmesi. Yemek katlarında su ve doğalgaz. Kuaför, berber, güzellik salonu ve eczanede su. Her kattan 2 adt. Yangın merdiveni çıkışı.
Carium Alışveriş Merkezi Adresi :Adnan Kahveci Mah. Yavuz S.S. Bulvarı Beykent Büyükçekmece / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0212 855 10 43
Web Adresi :http://www.cariumavm.com.tr/
İlgili etiketler : Carium, Carium Avm, Carium Alışveriş Merkezi, carium Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, İstanbul Carium Avm, İstanbul Carium Alışveriş Merkezi, Büyükçekmece Carium Avm, Büyükçekmece Carium Alışveriş Merkezi, Beykent Carium Avm, Beykent Carium Alışveriş Merkezi, Carium Haberleri, Carium Avm Haberleri, Carium Alışveriş Merkezi Haberleri,

Yakındaki AVM'ler

 • Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi

  Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi

  İstanbul’un en büyük Migros Hipermarketi ve onlarca mağazası ile küçük büyük, bay bayan herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.
  11 yıl önce62730 defa incelendi
 • Marmara Park Alışveriş Merkezi

  Marmara Park Alışveriş Merkezi

  Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu ren...
  11 yıl önce69461 defa incelendi
 • Torium Alışveriş Merkezi

  Torium Alışveriş Merkezi

  Torium Alışveriş Merkezi, Torunlar GYO’nun, 200 milyon Dolar yatırımla İstanbul Haramidere’de bulunmaktadır.
  14 yıl önce221538 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27580 defa incelendi