2752 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Mert Elektrik Hakkında : Firmamız MERT Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1993 yılında seslendirme sistemleri imalatı ve montajı yapmak için kurulmuştur.

MERT, 1996 yılında kablosuz anons sisteminin Ar-Ge sini tamamlayarak, Telsiz Genel Müdürlüğünün yönetmeliklerindeki standartlara uygun olarak üretimine geçmiştir. İlk olarak bir model ile sadece belediyelere hizmet verebilirken, günümüzde üç ayrı model ile Askeri Birlikler, Müftülükler, Tatil Köyleri, hastaneler gibi birbirlerinden farklı sahalardaki seslendirme ve haberleşme ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

MERT, 2000 yılında, Pazarlama ve Ar-Ge bölümünün çalışmaları sonucu Telsiz Otomasyon Sistemlerinin (SCADA) üretimine de başlamıştır.

Mert Elektronik; kurulduğu günden itibaren teknolojideki gelişmeleri takip etmeyi ve dünya standartlarında üretim yapmayı ilke olarak benimsemiş, programlı bir şekilde müşteri ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Bugün modern elektronik cihaz ve sistemler geliştiren, üreten, tesis eden , pazarlayan ve satış sonrası hizmetlerini yürüten bir kuruluş haline gelmiştir.

Mert Elektronik; 2005 yılında Kurumlaşma ve Standardizasyon ilkeleri doğrultusunda ISO 9001 ve CE çalışmalarını tamamlamış ve belgelendirmiş bir kuruluş haline gelmiştir. Geniş bayii ve satış sonrası ağlarıyla siz saygıdeğer müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır.
Mert Elektrik ile ilgili etiketler : Mert Elektrik, Mert Elektronik, Mert Elektrik Ürünleri, Mert Elektrik Haberleri, Mert Elektrik İletişim, Mert Elektrik Türkiye, Mert, Elektrik Mert, Elektrikçi Mert,

Mert Elektrik Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Carium Alışveriş Merkezi

  Carium Alışveriş Merkezi

  İstanbul'un hızla büyüyen yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü'nde insanların ihtiyaçlarına cevap verebilme adına az katlı çok kazançlı CARIUM Alışveriş Merkezini kurduk.
  Adnan Kahveci Mah. Yavuz S.S. Bulvarı Beykent İstanbul ( Avrupa ) / Büyükçekmece