11138 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Modelsa Elektrik Hakkında :
MODELSA ELEKTRİK; 10 yılı aşkın engin tecrübesi ile elektrik malzemeleri konusunda kendisini her yıl yenileyerek, altyapısını her yıl daha da güçlendirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti uluslararası standartlarda sunarak bu sektörün lider firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.

MODELSA ELEKTRİK müşterilerine hızlı, esnek, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

MODELSA ELEKTRİK gücünü müşterilerinin hizmet anlayışına duydukları güvenden almaktadır. İşte bu yüzden geçmişte olduğu gibi bugün de hizmet anlayışıyla bu güvene layık olmak için yeni çözümler arayışındadır.

MODELSA ELEKTRİK Stratejisi; müşterilerinin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.
Modelsa Elektrik ile ilgili etiketler : Modelsa, Modelsa Elektrik, Modelsa Elektrik Ve Plastik, Modelsa Elektrik Malzemeleri, Modelsa Ürünleri, Modelsa Avize, Modelsa Aydınlatma, Modelsa Aydınlatma Armatürleri Ve Armatür Çeşitleri, Modelsa Aydınlatma Ürünleri, Organizerler, Takım Çantaları, Ayakkabı Kutuları, Aydınlatma, Bahçe, Banyo, Batarya, El Aletleri, Elektrik, Ev Gereçleri, Isıtma - Soğutma, İnşaat, Mobilya, Mutfak, Kapaklı Taşınabilir Takım Çantası, İç Hazneli Takım Çantası, Düz Kapaklı Çekmeceli Takım Çantası, Organizer Çekmeceli Takım Çantası, Organizer Çekmeceli Taşınabilir Takım Çantası, Metal Kilitli Takım Çantası, Jumbo Metal Kilitli Takım Çantası, Kapaklı Hobi Takım Çantası, Düz Kapaklı Klasik Takım Çantası, Organizerli Klasik Takım Çantası, Taşınabilir Klasik Takım Çantası, Raflı Takım Çantası, Modelsa Ayakkabı, Modelsa Ayakkabı Kutusu,