2141 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Ayas Grup Elektrik Hakkında : Her geçen zaman dilimi içinde kendini yenileyen bu teknolojiyi yakından takip edip "işimizde nasıl daha etkin kullanırız" ilkemiz doğrultusunda işin mutfağında, "ARGE" çalışmaları mühendislerimiz tarafından devam etmektedir.Firmamıza ait özgün ürünlerle müşteri memnuniyeti devamlılığı hedeflenmektedir.
Üretim ve montajda estetik kaygılarımız bizi farklı kılmakta.

Çalışmalarımızın her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, görsel kaygılarla hep daha estetik ve daha onat iş üretme çabası içindeyiz.Bu bizi rakiplerimizden farklı kılan özelliklerin başında gelmektedir. Müşterilerimiz bizim uzun yol arkadaşımızdır.

Led ürünler uzun ömürlü bir teknoloji olduğu için her müşterimiz bizim için çok uzun bir yolculukta iş arkadaşımızdır.İş bitimi ve daha sonrasında her türlü teknik destek, teknoloji yenileme, bakım ve yardım konusunda her zaman müşterimizin yanındayız. Biz tüm Türkiyedeyiz. Tüm Türkiyede teslim ettiğimiz işlerle memnun müşterilere sahibiz. Bundan iftahar ederek geleceğe umutla bakıyoruz.
Ayas Grup Elektrik ile ilgili etiketler : Ayas, Ayas Grup, Ayas Grup Elektrik, Ayas Grup İletişim, Ayas Grup Haberleri, Ayas Grup Türkiye, Ayas Grup Hizmet, Ayas Grup Elektronik,

Ayas Grup Elektrik Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Carium Alışveriş Merkezi

  Carium Alışveriş Merkezi

  İstanbul'un hızla büyüyen yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü'nde insanların ihtiyaçlarına cevap verebilme adına az katlı çok kazançlı CARIUM Alışveriş Merkezini kurduk.
  Adnan Kahveci Mah. Yavuz S.S. Bulvarı Beykent İstanbul ( Avrupa ) / Büyükçekmece