İfa Süpermarket

3003 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
İfa Süpermarket Hakkında : İFA Hipermarketleri’nin dünü ve bugününü ifa etmeden evvel, “İFA” nedir? Ne anlama gelir? İFA’nın anlamı; bir işi yapmak, yerine getirmek, ödemek demektir.

İstanbul merkez dahil olmak üzere 5 şube, toplamda 6000 m2 hipermarket hizmetiyle müşterilerimize perakende hizmeti sunuyoruz.

DÜNDEN BUGÜNE İFA HİPERMARKET

İFA Hipermarketleri’nin aile büyüğü olan, merhum Osman Karaaslan 60’lı ve 70’li yıllarda Avrupa’da çalışıp kazandığı üçbeş kuruşluk birikimiyle, 1975 yılında anavatanı Sivas’a döndüğünde 20m2’lik bir yerde, küçük bir bakkal olarak faaliyetine başlar.

Bu küçük bakkal, 1980’li yılların başlarında İFA Bakkaldan İFA Market’e terfi ederek biraz daha geniş yelpazede müşterilerine hizmet vermeye başlar.

1990’lı yıllarda ise, marketle beraber otomotiv işine girer ve İFA Otomotiv ünvanıyla 2001 ekonomik krizine kadar Sivas’ta müşterilerine hizmet verir.

2001 kriziyle beraber İFA’da yeni arayışlar başlar ve birçok firmada olduğu gibi, İFA Hipermarketleri de krizi fırsata dönüştürmeyi başarır

İşte 2001 krizinde İFA, Sivas’taki faaliyetlerine son vererek, İstanbul Beylikdüzü’nde sürdürmeye karar verir.

Kısaca 20m2 bakkaldan şimdi İFA Hipermarketleri’nin genel merkezi olan, İFA AVM doğar.

İFA AVM’nin inşaatı yaklaşık iki yıl gibi kısa bir sürede, İhlas Holding İnşaat Grubu tarafından bitirilerek, 2003 yılında 17 dükkan ve 1.375 m2 market alanıyla birlikte, İFA AVM teslim alınır.

2003 yılının Eylül ayında, 1.375 m2 İFA Hipermarketleri’nin ilki meydana gelir ve market anlamında perakende faaliyetine burada başlanır.

İFA Hipermarketleri bu adımla kaliteden ödün vermeden markalı ürünleri temin ederek müşterilerine sunmaya gayret eder, etmeye de devam edecektir

2004 yılında ikinci mağazasını Yalova Armutlu Tatil Köyü’nde,

2006 yılında üçüncü mağazasını Avcılar’da,

2007 yılında dördüncü mağazasını Gürpınar’da,

2009 yılında beşinci mağazasıyla, Yakuplu’da hizmet vermeye devam eder.

İFA Hipermarketleri bölgesinde istikrarlı büyümeyi devam ettirmektedir. İsmine layık, anlam ve ifadesine bağlı kalarak, müşterilerine hizmet vermeyi ifa edinmiştir

İFA Hipermarketleri güvenle ve emin adımlarla ilerliyor. Eğitimli ve güleryüzlü personeli, temiz, sağlıklı ürün ve yerleşimiyle müşterilerinin güven ve desteğini sağlamıştır.

İFA HİPERMARKETLERİ İÇİN ÇALIŞANLARI

Çalışanlarına birinci derecede, iyi hizmet vermenin olmazsa olmaz olduğunun bilincini aşılayan İFA Hipermarketleri, personeline rahat bir ortam oluşturarak onların fikri ve bedeni olarak katılımını sağlar.

İFA HİPERMARKETLERİ İÇİN MÜŞTERİLERİ

“Müşteri velinimettir” inancına sahip, menfaate dayalı ticari bir ilişkiden öte, samimi bir dost, sadık bir komşu, şikayet ve önerilerine kulak vererek müşterileriyle beraber büyümeyi, çoğalmayı ve sevilmeyi isteyen bir ticari işletmedir.

VİZYONUMUZ

İFA Hipermarketleri bu zamana kadar olduğu gibi, bundan böyle de müşterilerinin teveccühü ile büyüyecek, müşterilerine “bu size yeter” yerine, “bize bu hizmeti de sundunuz, teşekkür ederiz” dedirtmektir. İFA Hipermarketleri daima müşterilerinin isteklerinin önünden hareket ederek hizmeti şiar edinmiştir.

MİSYONUMUZ

İFA Hipermarketleri, çalışanlarına sağlıklı alanlar oluşturmak, perakende sektörünü çok iyi değerlendirerek katkı sağlamak, kendi kaynaklarını verimli kullanarak teknolojik yatırımlarla şirketi en verimli hale getirmek, bu vatanın bize bahşettiği imkanları iyi değerlendirerek, sahasında güven kaynağı olmaktır.
İfa Süpermarket ile ilgili etiketler : İfa, İfa Süpermarket, İfa Süper Market, İfa Market, İfa Yemek, İfa Yiyecek, İfa İçecek, İfa Hakkında, İ F A, İfa Türkiye, İfa Haberleri, İfa İletişim,

İfa Süpermarket Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Carium Alışveriş Merkezi

  Carium Alışveriş Merkezi

  İstanbul'un hızla büyüyen yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü'nde insanların ihtiyaçlarına cevap verebilme adına az katlı çok kazançlı CARIUM Alışveriş Merkezini kurduk.
  Adnan Kahveci Mah. Yavuz S.S. Bulvarı Beykent İstanbul ( Avrupa ) / Büyükçekmece