Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi

Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 170831 defa incelendi
Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi

Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi


Kazançlı Alışveriş Keyfi Olivium 'da

1 Nisan 2000’de İstanbul’un ilk Türkiye’nin ise en büyük Outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açan Olivium, sahip olduğu markalar ve bulunduğu semtin tarihiyle örtüşen mimari yapısıyla Zeytinburnu’nun parlayan yıldızı olmuştur. Müşterilerini kazançlı alışverişle tanıştıran Olivium bulunduğu bölgenin kalkınması için birçok sosyal kültürel organizasyona imza atmıştır. İçinde bulunduğu toplumun sorunlarına kayıtsız kalmamayı ilke edinen alışveriş merkezinin çabaları çeşitli tüketici dernekleri tarafından birçok kez ödüllendirilmiştir.

Olivium Outlet Center hizmete açtığı extra çarşısıyla hızla artan talebi karşılamaya ve hizmet kalitesinde öncü tavrını sürdürmeyi hedeflemektedir. Birçok seçkin markayı extra çarşıda hizmete açan merkez modayı uygun fiyatla buluşturmaktadır.

Alışveriş Merkezinin Çok Ötesinde

Günümüzde alışveriş merkezlerinin sayılarının giderek artmasına rağmen, sadece bulunduğu bölgeden değil tüm İstanbul’dan ziyaretçi akınına uğrayan Olivium gücünü giderek arttırmaktadır. Olivium Outlet Center türk ve dünya markalarının en uygun fiyatlarla sunulduğu fırsatlar merkezidir.Paranın gerçek değerinin belli olduğu bu merkezde, tüketicilerin alışverişin yanı sıra hayatı kolaylaştıran ve eğlence ortamı sunarak bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Tüm dünya markaları ve yerli markalarla, tekstilden elektroniğe marketten spor giyime birçok kategoride birçok mağazalar yer almaktadır.

Müşteri memnuniyeti için geliştirdiği sayısız ücretsiz proje ise Olivium’u hesaplı alışverişi daha da cazip hale getiren bir yaşam merkezine dönüştürülmüştür. Yalnızca yerli müşteriler içinde bir kazanç ve eğlence merkezi olan alışveriş merkezinin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkesi Olivium’a davet ediyoruz.

Olivium Outlet Center Alışveriş Merkezi Adresi :Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No: 1/1 Zeytinlik Zeytinburnu / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 5477453
Web Adresi :http://www.olivium.com.tr
İlgili etiketler : Teknosa,

Yakındaki AVM'ler

 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27324 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93004 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce52661 defa incelendi
 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  8 yıl önce33968 defa incelendi