Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Vadistanbul Alışveriş Merkezi

Vadistanbul Alışveriş Merkezi

 • 6 yıl önce eklendi
 • 93678 defa incelendi
Vadistanbul Alışveriş Merkezi

Vadistanbul Alışveriş Merkezi


Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri… İnşaat sektörünün önemli markalarından Artaş,Invest ve Evyap tarafından hayata geçirilen proje, alışverişin standartlarını yükseltecek özelliklerle donatıldı. 14 Eylül 2017 tarihinde kapılarını açan Vadistanbul AVM, İstanbul’un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasında ilk sıralarda yer almayı hedefliyor.

4.nesil alışveriş merkezi dinamikleriyle tasarlanan Vadistanbul AVM, ziyaretçilerine ferahlık vaat eden, dışa dönük ve doğayı kucaklayan mimari özelliklere sahip. Proje, güçlü marka karması ile alışveriş severlere; açık hava alanları ile sosyalleşmek isteyenlere; aktiviteleri ile farklılık arayanlara yepyeni bir seçenek sunmak için hayata geçirildi.

Modanın öncü markaları ve dünya lezzetlerini eşsiz bir doğa manzarasında buluşturan Vadistanbul AVM, 230’a yakın mağazası, eğlence ve sinema alanları ile alışveriş deneyimini eksiksiz bir hizmet anlayışıyla sunuyor. Gastronomi alanındaki geniş yelpazesiyle de İstanbulluların yeni buluşma ve sosyalleşme merkezi olan Vadistanbul AVM, 760 m. uzunluğundaki açık hava caddesine bakan kafe ve restoranları ile keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Müşteri memnuniyeti ve konforunu en üst düzeyde tutmak için her detayın incelikle planlandığı Vadistanbul AVM’de, ziyaretçilere aydınlık ve ferahlık duygusunu verebilmek için Running Pixel Led aydınlatma teknolojisi kullanıldı.

Özel olarak tasarlanan 2.000 m² büyüklüğünde ve elips formundaki gösteri havuzu, ana girişin hemen önünde ziyaretçilere müzik eşliğinde gün boyu muhteşem bir görsel şölen sunuyor. Gösteri havuzu, su jetleri, alev jetleri, su perdesi ve genişliğiyle Avrupa Yakası’nın en büyüğü olma özelliğine sahip.

Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan Vadistanbul’a TEM bağlantı yollarıyla kolayca erişiliyor. Üstelik Türkiye’de bir ilk olan, Vadistanbul’un 120 milyon TL değerindeki yatırımıyla hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metro durağına ulaşmak da mümkün.
Vadistanbul Alışveriş Merkezi Adresi :Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No:109/C Sarıyer / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 330 38 38
Web Adresi :http://www.vadistanbulavm.com/
İlgili etiketler : Vadistanbul Avm Hakkında,

Yakındaki AVM'ler

 • İstinyePark Alışveriş Merkezi

  İstinyePark Alışveriş Merkezi

  İstanbul Sarıyer'de 2007’den beri 300’e yakın mağazası ile hizmet vermektedir.
  13 yıl önce227702 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27460 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce53092 defa incelendi
 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  8 yıl önce34220 defa incelendi

Vadistanbul Alışveriş Merkezi Mağazaları