2645 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
sneaks Up Hakkında : Sneaks Up Türkiye’nin önde gelen spor ayakkabı ve giyim perakende şirketi olan ÜNAL GROUP markasıdır.

Sokak ruhundan ve basketboldan ilham alarak yola çıktığımız Sneaks Up ile bugün 11 mağaza olarak basketbol, kaykay, koşu, günlük kullanım gibi sporun birçok alanında yaşam tarzı ve kültür sunuyoruz. Sneaker aşkını geniş kitlelere yaymak ve bu kültürü temsilcileriyle buluşturmak için 350 kişilik genç ve dinamik ekibimizle hizmet veriyoruz.

İletişimimizi dijital toplulukla kurduğumuz ilişkiyle ve markamızın inovasyon gücüyle de bir araya getirerek tüm sosyal ağlarda yer alıyoruz.

Müşteri ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımızı değişen ve dönüşen perakende ihtiyaçlarına cevap verebilmek için “Omni-Channel” mağaza stratejimizle hem mağazalarımızda hem sokakta hem de dijital mağazacılıkta büyüme stratejimize 2016 yılında da devam edeceğiz.

Biz perakende işine ilk olarak 1989 yılında halı aktif pazarlama ile başladık. 1995 yılında mobilya mağazacılığı ile devam ederek günümüzde 5000 m2 satış alanına sahip “BOSCH, BELLONA, İSTİKBAL” gibi markalar ile Ünal Halı Mobilya mağazalarını kurduk. Bugün 3 mağazamız ile büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

2006 yılında nitelikli konut üretmek amacıyla inşaat sektöründe Rena İnşaat YAP-SAT faaliyetlerine başladık. Günümüzde toplam 3 site 80 daire üreterek Bursa ve Adapazarı illerinde YAP-SAT faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Değişen ve büyüyen Türkiye’de hazır giyim perakende sektörüne 2004 yılında erkek giyim markamız olan İGS markası ile giriş yaptık. 2008 yılında ise hazır giyim sektöründeki rotamızı spora çevirdik.

Spora ve sporcuya yatırım ilkesiyle 2008 yılında Nike NOS ile başladık. Bu başlangıç bizi 2014 yılında toplam 13 mağaza ile daha da güçlü kıldı.

Sneaker kültürünü, tüm çalışmalarımızda olduğu gibi büyüyen spor perakendesinde de benimsetme ilkesiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.
sneaks Up ile ilgili etiketler : Sneaks Up Ayakkabı, Sneaks Up Erkek Ve Kadın Ayakkabılar,

sneaks Up Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Hilltown Alışveriş Merkezi

  Hilltown Alışveriş Merkezi

  Adalar manzarasıyla şehir içinde şehir yaratarak, cadde alışveriş konseptini birleştiren Hilltown AVM neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve seçkin markaları, alışveriş cad...
  Aydınevler Mahallesi, Çamlıca Sitesi Yolu Sk. İstanbul ( Anadolu ) / Maltepe
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No:109/C İstanbul ( Avrupa ) / Sarıyer
 • Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını muhteşem bir atmosferde seçkin bir karma ile ziyaretçileriyle buluşturuyor.
  Yalı Mah. 6522 Sok. No:3 İzmir / Karşıyaka
 • 01 Burda Alışveriş Merkezi

  01 Burda Alışveriş Merkezi

  01 Burda AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap verecek bir alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır.
  Ahmet Remzi Yüreğir Mahallesi Erdal Acet Cad No:1 Seyhan/ADANA Adana / Seyhan