Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Venezia Mega Outlet

Venezia Mega Outlet

 • 8 yıl önce eklendi
 • 33981 defa incelendi
Venezia Mega Outlet

Venezia Mega Outlet


Gürsoy Holding çatısı altında faaliyet gösteren Venezia, İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlandı. markasının outlet olarak ilk defa Avrupa Yakası’na taşındığı Venezia, “İstanbul’un en şık İtalyanı” olarak boy gösteriyor. Venedik rüyasının gerçeğe dönüştüğü Venezia’da, meşhur San Marco Meydanı da inşa edildi. San Marco Meydanı’nın çevresinde sıralanan yeme içme alanları ile dünyaca ünlü markaların sıralandığı Venezia’da, gondollarla alışveriş keyfi de sunuluyor.
 
Meşhur Venedik kanallarıyla süslenen Venezia’da gondolla keyif yapılabiliyor. Kapalı alanda sıralanan markalar ise, geniş tavanlı mimarisiyle, ziyaretçilerine açık alanda alışveriş keyfini sunuyor. Dünyada benzeri olmayan mimariyle alışveriş keyfini bir arada sunan Venezia, İstanbul’da son dönemde hayata geçirilen yatırımlar arasında en dikkat çekici proje olarak ilk sıralarda yer alıyor.
 
Lokasyonu ile de dikkat çeken Venezia, Habibler-Topkapı tramvay hattının önünden geçmesiyle ulaşım olarak en kolay noktalardan birinde konumlanıyor. Venedik’e metro ile ulaşmak ise artık hayal değil. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na bağlanacak olan metro ise Venezia’dan durak alacak.
 
3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
Venezia Mega Outlet Adresi :Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 618 1084
Web Adresi :http://www.outletvenezia.com/
İlgili etiketler : Venezia Mega Outlet İletişim,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • Viaport Venezia Outlet Shopping

  Viaport Venezia Outlet Shopping

  Türkiye'nin en değerli yatırımlarından biri olarak İstanbul Gaziosmanpaşa'da Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı'nda hayata geçirilen Viaport Venezia'nın AVM etabı hizmete açıldı.
  9 yıl önce13574 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27327 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93035 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce52677 defa incelendi