Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Viaport Venezia Outlet Shopping

Viaport Venezia Outlet Shopping

 • 7 yıl önce eklendi
 • 12503 defa incelendi
Viaport Venezia Outlet Shopping

Viaport Venezia AVM


 Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Viaport Venezia, İstanbul’un en şık İtalyanı olarak tasarlandı… 2000 konut, 25 bin metrekare ofis ve Outlet Shopping Center’dan oluşan proje, Venedik yaşamının kapılarını aralıyor.  “İstanbul’un en şık İtalyanı” olarak boy gösteren Viaport Venezia projesi, Venedik rüyasını gerçeğe dönüştürüyor. Projede Venedik Saraylarından esinlenerek tasarlanan saray dairelerinde oturacak olan daire sakinleri, Venedik’in meşhur kanallarında gondollarla gezebilecek, Venedik meydanlarında alışveriş yapabilecek, dostlarını Venedik restoranlarında ağırlayabilecek. San Marco Meydanı’nın yanı başında kahvesini yudumlayabilecek.
 
Viaport, Vialand gibi Türkiye’nin en iddialı projelerine imza atan Viaport, Venezia projesi ile perakende sektörü ve iş dünyasını bir araya getiriyor. Konut, ofis ve AVM ile karma proje olarak tasarlanan Viaport Venezia, yaşam merkezi olarak hayata geçiriliyor. Venedik sarayları, Venedik ofisleri ve meydanları ile Venedik’i İstanbul’a taşıyacak olan Viaport Venezia, 3 gece 4 gün değil ömür boyu Venedik’te yaşam, iş ve alışveriş keyfini sunuyor.
Viaport Venezia Outlet Shopping Adresi :Küçükköy, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Gaziosmanpaşa / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :444 88 42
Web Adresi :http://www.viaportvenezia.com
İlgili etiketler : Viaport Venezia Outlet,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  6 yıl önce24571 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  4 yıl önce21582 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  5 yıl önce52582 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  5 yıl önce44319 defa incelendi