10613 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Pamidor Hakkında : ALAGÜL Tekstil Turizm San.Tic. Ltd. Şti.
Pamidor Çocuk Giyim 1995 yılında İstanbul'da 0-14 yaş çocuk ve bebek tekstil perakende satış mağazası olarak kuruldu. Bebek ve Çocuk tekstil mağaza konsepti ile müşterilerinin teveccühünü kazanarak bugünİstanbul, İzmir, Denizli ve Aydın illerinde olmak üzere toplam 19 perakende satış mağazası ve Pamidor markasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinden aldığı güvenle her geçen gün mağaza sayısını arttıran Pamidor, İstanbul İzmir, Denizli ve Aydın’da bulunan 19 mağazasına internet mağazacılığını da ekleyerek Türkiye’deki tüm müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Dünya'da ve Türkiye'de en iyi üreticileri devamlı olarak araştırarak, günümüz moda ve trendlerine uygun kolleksiyonları olan Markalardan tercih edilenleri sizlere sunmak temel politikamızdır.

Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan müşterilerimizin istekleri ile artık ürünlerimize http://www.e-pamidor.com sitemiz üzerinden mağazalarımızla aynı fiyat ve imkânlarla tüm Türkiye’den alışveriş yapabilirsiniz.
MİSYON
Pamidor bebek ve çocuk giyim, çocukların ihtiyacı olan tüm ürünlerde en iyisini sunmayı amaçlayan ebeveynlere destek amacıyla kendine güvenli, farklı olmak isteyen çocuklarımızın beklentilerini karşılamayı felsefe edinmiştir.


Müşterilerinin, beklentilerini en iyi ve en üst seviyede karşılayan, markasına duyulan güveni artıran Pamidor, yenilikçi anlayışı ile ilerlemeyi hedefler.
Modern mağazalarında görsel sunum araçlarını en etkili biçimde kullanarak hedef kitlesine seslenen Pamidor, vizyonu, ayrıcalığı hissetmek isteyen herkese kaliteli hizmetini ve ürünlerini ulaştırmak olarak belirlemiştir.

ÜRÜNLER
Bebek ve Çocuk için her şey...
Pamidor ile ilgili etiketler : Pamidor, Pamidor Ürünleri, Pamidor Hakkında, Pamidor Haberleri, Pamidor Çocuk Ürünleri, Pamidor Bebek Ürünleri,

Pamidor Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Sera Kütahya Alışveriş Merkezi

  Sera Kütahya Alışveriş Merkezi

  Ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu, şehrin sosyal yaşamını ve çehresini değiştiren alışveriş ve yaşam merkezi...
  Akkent Mah. Eskişehir yolu üzeri 1. Km no : 1 43000 Kütahya / Kütahya Merkez
 • Viaport Marina Outlet AVM

  Viaport Marina Outlet AVM

  Via Properties tarafından 1 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen Viaport Marina, 29 Mayıs 2015 tarihinde açıldı.
  Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20 İstanbul ( Anadolu ) / Tuzla
 • Highway Outlet Alışveriş Merkezi

  Highway Outlet Alışveriş Merkezi

  Highway Outlet Alışveriş dinlenme ve konaklama tesisi, ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri Alışveriş, Eğlence ve dinlenme tesisidir. Boludağı A.Ş. bünyesinde "BOLUDA" projesi...
  Ankara-İstanbul Otoyolu 227. Km Elmalık Mevkii Bolu / Bolu Merkez
 • Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit; Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te, toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanı ve birinci fazında açılan 25 marka ile yakın çevresinde 600.000, yaz...
  Kadıköy Mahallesi Sezgin İnan Caddesi No:104/1 (Anadolu Lisesi Yanı) Balıkesir / Edremit