1107 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Cafe Point Hakkında :
“Çekirdekten kahveci”
Çekirdekten Kahveci Gıda San. Tic. Ltd. Şti olarak 2013 yılında CAFEPOİNT markası adı altında Avrupa ülkelerinde bir kültür haline gelmiş olan Ayaküstü Kahve keyfini en uygun fiyat politikası ile Türkiye'nin her noktasında konuşlandırmayı hedefledik.

Bu hedef ile yola çıkarken ticaretin en önemli kriterleri olan ölçülebilir ve minimum risk teşkil edecek bir iş yapış biçimi benimseyerek kiosk mantığı ile ticaretimizi başlatmaya karar verdik.

Bu süre zarfında lokasyon çalışmalarımızda en uygun yerlerin üniversite kampüsleri olduğu konusunda fikir birliği'ne varıp ilk noktamız olan Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü'nde Kioskumuzu açmış olduk.

Cafepoint markası olarak Çekirdek Kahve ve %100 süt ile hazırlamış olduğumuz menümüze Üniversite öğrencileri ve değerli öğretim üyelerinin göstermiş olduğu ilgi bize inanılmaz bir heyecan ve bakış açısı kazandırdı. Bu heyecan ile Türkiye'de bulunan 179 üniversite noktasında konuşlanmayı kendimize vizyon edindik.

Şuan Uludağ Üniversitesi, Ankara üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Turgut ÖZAL Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi olmak üzere 7 Üniversite'de toplam 12 Kiosk satış noktası ile hedefimize HIZLA ilerliyoruz.

2015 yılında almış olduğumuz kararla CAFEPOİNT olarak 3 farklı konsept ile yatırımcılarımızın lokasyonlarına göre tüm içeriğimizi değiştirdik.

İlk çıkış çalışmamız olan KİOSK’larımız ile Üniversiteler ve AVM lerin açık alanlarında Ayaküstü Kahve Keyfini yaşatmaya devam ediyoruz.

Cafepoint Express konseptimiz ile metropollerin çok yoğun lokasyonların da yine Ayaküstü Kahve Keyfinin yanında küçük atıştırmalıkları da menümüze ekledik. Günün yoğun koşuşturmasında küçük bir mola vermek için Express konseptimiz ile müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz.

Cafepoint Plus konseptimizde Kahvenin yanı sıra harika lezzetleri müşterilerimize Cafepoint’e özel sunum şekilleri ile servis ediyoruz.
Cafe Point ile ilgili etiketler : Cafe Point Yiyecek İcecek Yiyecek İcecekler Cafe Point,,

Cafe Point Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy İstanbul ( Avrupa ) / Gaziosmanpaşa