Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » İstinyePark Alışveriş Merkezi

İstinyePark Alışveriş Merkezi

 • 13 yıl önce eklendi
 • 227835 defa incelendi
İstinyePark Alışveriş Merkezi

İstinyePark Alışveriş Merkezi


Eylül 2007’den beri 300’e yakın mağazamızla ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 270.000m2 inşaat alanı, 87.000m2 mağaza alanı, 3600 araçlık otopark kapasitesi ve geniş marka yelpazesiyle ziyaretçilerimize bol seçenek imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerimizin beğenilerine önem vererek, her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmak bize keyif veriyor.

Merkezimizde hem açık hem de kapalı bölümlerimiz mevcut. Kapalı bölümlerimizdeki cam tavanlar ve dev cam kubbemiz güneş ışığını içeri alıyor. Böylece ziyaretçilerimiz kapalı alan konforu ve açık alan ferahlığını aynı zamanda yaşıyorlar.

Merkezimizde tüm mimari detayların, teknik çözümlerin, hizmet ve sunumun en yüksek kalitede olması gerektiğine inanıyoruz. Ağaçlandırılmış açık alanda oturmanın sohbete kattığı keyif, mahalle esnafı ile dost olabilmek, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda film izleyebilmek, spor ve yaşamı iç içe geçirmek… Hepsini tek mekanda çeşitlilik içinde sunuyoruz.

Pazar Yeri’ndeki 20 küçük dükkanımız gurme zevklerinize hizmet vermek için bekliyor. Biri IMAX 3 boyutlu teknolojiye sahip 12 salonlu sinemamız, Hillside City Club tarafından işletilen 3500 m2’lik spor ve yaşam merkezimiz, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin bulunduğu restoranlarımız ile eğlenceyi, sporu ve alışverişi tek çatı altında birleştirdik.

Açıldığımız günden beri birçok ilke imza attık. 2008 yılında dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic’ten “Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi”, 2009 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’den Maxi Ödülleri kapsamında Grand Opening, Expansion & Renovation ve Maxi Silver ödüllerini aldık. Ardından yine ICSC tarafından Avrupa’nın “En İyi Alışveriş Merkezi” seçildik. Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği AMPD’ye ait “Yılın Alışveriş Merkezi” ödülüne layık görüldük.

Doğuş Grup

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji olmak üzere yedi sektörde faaliyet gösteren grup, 105 şirketi ve 28 binin üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Finans ve gayrimenkul sektöründe General Electric, otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, inşaatta Alstom ve Marubeni, medyada CNBC, MSNBC ve Condé Nast ve turizmde Hyatt International Ltd., Starwood Hotels & Resorts, Worldwide Inc., HMS International Hotel GmbH (Maritim) ve Aldiana GmbH gibi büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Orjin Grup

1980 yılında Orjin Deri olarak iş dünyasına giriş yapan Orjin Grup, 1986 yılından itibaren kürk, dokuma ve triko alanlarında faaliyet göstermektedir. Grup üretiminin büyük bir kısmını Avrupa menşeli dünya markaları olarak üreterek, yıllık üretim cirosunu 100 milyon dolara çıkarmıştır. Aynı zamanda yaklaşık 3500 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır.

Pazarı, trendi ve müşteriyi yakından takip etmesi ve sunduğu hızlı servis, yıllar içerisinde grubun sürekli bir büyüme yakalamasını sağlamıştır. Orjin Grup, aktif olduğu gayrimenkul, turizm ve üretim alanlarında, uluslararası pazarlarda söz sahibi olarak, küresel boyutta gelişme gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

İstinyePark Alışveriş Merkezi Adresi :İstinye Bayırı Cad. No:73 Sarıyer / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 345 55 55
Web Adresi :http://www.istinyepark.com
İlgili etiketler : İstinyepark Alışveriş Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93887 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27505 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce53380 defa incelendi
 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  8 yıl önce34310 defa incelendi

İstinyePark Alışveriş Merkezi Mağazaları