Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Profilo Alışveriş Merkezi

Profilo Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 144393 defa incelendi
Profilo Alışveriş Merkezi

Profilo Alışveriş Merkezi, Hayatın ve Alışverişi Keyfi


İstanbul ili Şişli ilçesi Mecidiyeköy'de bulunan Profilo Alışveriş Merkezi, hergün binlerce misafir ağırlıyor. Her türlü alışveriş imkanlarının yanında, yeme içme, eğlence ve kültürel faaliyetler ile Şişli, Mecidiyeköy, Çağlayan, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Levent gibi bölgelerde yaşayan insanların ve İstanbul'un daha bir çok ilçe sakinlerinin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Kaliteli Hizmet Anlayışı
1998 yılında 75 bin m2 alanı ile ziyaretçilerine kapılarını açan Profilo Alışveriş Merkezi, bu gün bünyesine kattığı yeni yaşam alanlarıyla 117 bin m2 alana hizmet veriyor. Bu süreç sonucunda konuklarına daha mükemmel ve daha modern bir hizmet vermek önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki iddiasını sürdüren Profilo Alışveriş Merkezi; seçkin markaları, sosyal çalışmaları, eğlence ve kültür/sanat hizmetleriyle bir çok ilke imza attı.

Alışveriş, Lezzet, Sinema,Tiyatro,Eğlence... Hepsi Bir Arada
Profilo Alışveriş Merkezi; 209 mağazası, 7 sinema salonu, 20 hatlı bowling ve 16 masalı bilardo salonu, üç tiyatro salonu, 1300 araç kapasiteli ücretsiz otopark hizmeti, 2200 m2 alan üzerine kurulu kapalı yüzme havuzlu sports club’ı ve  PAM  Çocuk Kulübüyle   ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirebilmeleri için  A’dan Z’ye tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor. Profilo Alışveriş Merkezi’nde yer alan 43 ayrı fast food, cafe ve restoranlarında ise Türk ev yemeklerinden İtalyan, Fransız ve Amerikan mutfağına kadar dünya yemeklerinin doyumsuz lezzetleri bir arada sunuluyor.

PAM Çeşitli Aktivite ve Kültür Sanat Çalışmalarıyla Fark Yaratıyor.
Her yaşta insanın vakit geçirmek için pek çok neden bulduğu Profilo Alışveriş Merkezi’nde; moda günleri, latin dansı gösterileri, müzik dinletileri, imza günleri ve çeşitli kampanyalar düzenleniyor.
Ziyaretçilerine sunduğu farklı hizmetlerde sadece eğlence değil kültür/sanat ve sosyal alanlardaki atılımlarıyla da adından söz ettiren Profilo Alışveriş Merkezi’nde ayrıca sergiler,  gençler için tiyatro buluşmaları,  ücretsiz sağlık seminerleri,  Atölye PAM  resim, satranç ve PAM Dans kursları gerçekleştiriliyor.


Ödüllerin Buluştuğu Merkez
1999 yılında AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından özel proje dalında ödüle laik görülen Profilo Alışveriş Merkezi, Mayıs 2000’de Türkiye’de ilk ISO 9002 kalite belgeli Alışveriş Merkezi unvanını kazandı. Profilo Alışveriş Merkezi   Mart 2002  de “Yılın Alışveriş Merkezi”dalında “ Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü”ne, Nisan 2002 de ise  Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından  2001 yılı ‘Yenileme’ dalında Büyük Ödüle laik görüldü. Profilo AVM’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında 9 yıldır sürdürdüğü ‘Liselerarası Tiyatro Buluşması’ ‘Sosyal Sorumluluk’ kategorisinde 2005 yılında İPRA (Uluslar arası Halkla İlişkiler Derneği) tarafından ödül kazanmıştır.

Profilo Alışveriş Merkezi Çocuklarında Adresi
Profilo Alışveriş Merkezi'nde çocuklara özel etkinlikler haftanın birçok gününe yayılmış durumda. PAM Çocuk Kulübü'nde 6-12 yaş grubu çocuklar için drama dersleri, çocuk tiyatroları, animatörler eşliğinde oyunlar, yarışmalar, yüz boyama etkinlikleriyle çocukların iyi vakit geçirebilmeleri sağlanıyor. Çocuklar için PAM Çocuk Kulübü Üye Kartı adında özel bir kart da hazırlayan Profilo Alışveriş Merkezi, bu karta sahip olan çocuklara, kartın geçerli olduğu mağazalarda özel indirim imkânı ve PAM Çocuk Kulübü üyesi imkânı veriyor.

Profilo Alışveriş Merkezi Adresi :Cemal Sahir Cad. No:33 - Mecidiyeköy Şişli / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 216 44 00
Web Adresi :http://www.pam.com.tr
İlgili etiketler : Bedensel Engelli Ziyaretçiler İçin Asansör,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi

  Toplam 40 bin metrekare kiralanabilir alan, 5 kat ve 140 adet mağaza ile İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Levent’te alışveriş yeniden tanımlanıyor. Hem ziyaretçilere hem de ...
  10 yıl önce28053 defa incelendi
 • Astoria Alışveriş Merkezi

  Astoria Alışveriş Merkezi

  35.000 metrekare kapalı alanda özgün mimarisiyle ve gün ışığını içine alan her biri 48 metre yüksekliğinde olan Avrupa'nın en yüksek ikiz atriumlarıyla Astoria AVM Esentepe'de yer alıyo...
  11 yıl önce46778 defa incelendi
 • City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  City's Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi’nde; büyüleyici mimarisi, ulusal ve uluslararası birbirinden özel markaları, keyifli cafe & restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle Nişantaşı’nda h...
  11 yıl önce24262 defa incelendi
 • Kanyon Alışveriş Merkezi

  Kanyon Alışveriş Merkezi

  Kanyon'da bulunan mağazalar haftanın her günü 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir. Erken kahvaltı ve geç akşam yemekleri için Kanyon'da bulunan restoran ve kafeler sizleri bekliyor.
  11 yıl önce75857 defa incelendi