Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 28088 defa incelendi
ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi


İstanbul’un kalbi Levent’te alışveriş yeniden tanımlanıyor. Hem ziyaretçilere hem de kiracılara büyük kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla hazırlanmış olan ÖzdilekPark; 140 adet seçkin mağaza, Özdilek Hipermarket, elektronik market, 3.200m² ortak teras alanı, çocuk eğlence alanları, Cinetime sinemaları ve 1500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanından oluşuyor.

ÖzdilekPark şehrin en önemli ve hareketli bölgelerinden biri olan Levent’te Büyükdere Caddesi üzerindeki Özdilek Center içerisinde yer alıyor. Hazırlıklarına 2005 yılında başlanan Özdilek Center’da aynı çatı altında ÖzdilekPark AVM’in yanı sıra, yaklaşık 3.000 beyaz yakalı çalışanıyla River Plaza ve 5 yıldızlı, 389 odalı, birçok konferans-toplantı salonu bulunduran uluslararası oteller zinciri Wyndham Grand Otel de yer alıyor.

Misafirlerinin rahatlığı, konforu ve keyifli zaman geçirmesi düşünülerek tasarlanan ÖzdilekPark, alışverişin yeni stilini oluşturuyor. Tamamı gün ışığı alan 5 katta bulunan 140 seçkin mağaza, yüksek tavanlı geniş koridorlar sayesinde rahat bir şekilde gezilebiliyor. Ayrıca Özdilekpark İstanbul sahip olduğu 3.200m² yeşil terasıyla misafirlerine alışverişin yanında ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli anlar geçireceği bir yaşam merkezi olacak.

Levent’te bulunan ÖzdilekPark, kolay ulaşılabilirliği ile öne çıkıyor. Yenikapı-Hacıosman metro hattına direkt bağlantısı sayesinde hava koşullarından etkilenmeden AVM ziyaretçilerinin ÖzdilekPark’a ulaşabilme imkanı var. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent-Hisarüstü metro hattının ilk durağı bu noktada yer almakta. Toplu taşımanın merkezinde bulunmasının yanı sıra, her iki boğaz köprüsü ve çevre yoluna kolay bağlantısı bulunuyor.

ÖzdilekPark’ı farklı kılan bir özellik de çevreye olan duyarlılığı. Özdilek Center tüm birimleri ile Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Desing) sertifikası adayı. Uluslar arası kabul görmüş LEED; yapılan enerji ve su verimliliği, CO2 emisyonu, iç mekan kalitesi, kaynak yönetimi, çevresel etki duyarlılığı gibi konularda niceleyerek sertifikalandıran bir sistem. Özdilek Center, LEED kriterlerine uygun, bu standartları sağlayan bir yapı olarak tasarlandı. Projede, gün ışığından maksimum faydalanma, yüksek yalıtım değerlerinin sağlanması, arazinin sürdürülebilirliği, geri dönüştürülebilir malzeme kullanımı, iç mekan yaşam kalitesini artırmaya yönelik malzeme kullanımı, su ve enerji tüketiminde optimizasyon sağlayan verimli mühendislik sistemlerinin kullanımı kriterleri uygulanıyor.
ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi Adresi :Büyükdere Cad No 181 Şişli / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 386 88 50
Web Adresi :http://www.ozdilekparkistanbul.com/
İlgili etiketler : İstanbul Özdilekpark,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • Astoria Alışveriş Merkezi

  Astoria Alışveriş Merkezi

  35.000 metrekare kapalı alanda özgün mimarisiyle ve gün ışığını içine alan her biri 48 metre yüksekliğinde olan Avrupa'nın en yüksek ikiz atriumlarıyla Astoria AVM Esentepe'de yer alıyo...
  11 yıl önce47034 defa incelendi
 • City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  City's Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi’nde; büyüleyici mimarisi, ulusal ve uluslararası birbirinden özel markaları, keyifli cafe & restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle Nişantaşı’nda h...
  11 yıl önce24279 defa incelendi
 • Kanyon Alışveriş Merkezi

  Kanyon Alışveriş Merkezi

  Kanyon'da bulunan mağazalar haftanın her günü 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir. Erken kahvaltı ve geç akşam yemekleri için Kanyon'da bulunan restoran ve kafeler sizleri bekliyor.
  11 yıl önce75887 defa incelendi
 • Cevahir Alışveriş Merkezi

  Cevahir Alışveriş Merkezi

  İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapıla...
  11 yıl önce120619 defa incelendi

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi Mağazaları