Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 161528 defa incelendi
Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi


Akasya Acıbadem Yeni Nesi Yaşam Kompleksi, 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Kompleks,Türkiye’nin lider markalarının yanısıra, Türk perakende piyasasına ilk kez Akasya ile girecek dünyanın en ünlü markaları , restoranları,, cadde alışverişini sevenler için Bağdat Caddesi’nden esinlenilen geniş, ferah ve gün ışığı alan koridorları, İstanbul’un en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı LG IMAX Salonu ile birlikte 15 adet sinema salonu, 10 dönüm Akasya Parkı ile 6 Mart’ta kapılarını açtı.

Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış ve en beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturan “Akasya Acıbadem Yeni Nesil Yaşam Kompleksi’’, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ve 10 dönümlük parkı ile metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası’nın, hem de İstanbul’un en iddialı projesi olarak açıldı.

Akasya Acıbadem; hazır giyim, sağlık, güzellik, kozmetik, ayakkabı, çanta, aksesuar, ev dekorasyonu, cafe, restoran, hipermarket gibi zengin ve kendi sektörünün lider markalarıyla misafirlerini ağırlıyor. Türk perakende dünyasına ilk kez girecek olan Fransa’nın ünlü cafe&şarküteri markası Fauchon, Amerika’nın en ünlü ev dekorasyon markası Crate&Barrel ve dünyaca ünlü Victoria’s Secret Pink Koleksiyonu’na da yer verdiği tüm ürünlerini barındıracak İstanbul’daki ilk mağazasıyla Akasya Acıbadem’de misafirleriyle buluşuyor.

Dünyanın 1 numaralı çocuk cumhuriyeti KidZania Akasya Acıbadem 'de!
KidZania, dünyanın önde gelen, eğlendirirken bilgilendiren deneyimsel bir tema parkı.
Sektörünün dünyada en hızlı büyüyen ve sayısız ödül almış tek çocuk markası olan Keşif ve Eğlence Cumhuriyeti KidZania; 4-14 yaş arası çocuklara, iç mekânda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası!

Dünyanın bir çok ülkesinde yer alan ve çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan "Edutainment" konseptinin dünyadaki yaratıcısı, dünyanın en büyük çocuk "eğitim ve eğlence" markası olmayı başarmış KidZania, Akasya Acıbadem içerisinde 10 bin metrekare alanda 4-14 yaş arası çocuk misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor!

Çocuklar KidZania'da yer alan 60'tan fazla aktivite alanında, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına yanıt verecek farklı düzeylerde 90'dan fazla rol üstlenme imkanına sahip oluyor ve diledikleri mesleği seçebiliyor.

İstediği mesleği seçen çocuklar, bu konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyip işbaşı yapıyor!
KidZania, itfaiyesi, bankası, hastanesi, süpermarketi, stadyumu ve arkeoloji müzesiyle çocuklar için dört dörtlük bir dünya!

IKSV ile Akasya’da Daha Çok Sanat
Uluslararası arenada söz sahibi sanatçılar, Türkiye müzik sahnesinin hem genç hem en deneyimli ekipleri İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın danışmanlığında düzenlenen klasik müzik, caz dinletileri ve konserler ile Akasya Acıbadem’de müzikseverlerle buluşacak.

Akasya Acıbadem’de Eğlence Keyfi
Akasya Acıbadem , planlanan etkinlikler, , sergiler, farklı gösteriler ile misafirlerine alışverişin dışında, nefesli ve keyifli çok özel bir yaşam alanı ve yeni deneyim fırsatları sunacak.

Akasya Sanat 1
Akasya, Türkiye'nin en önemli ressamlarını "Akasya Sanat 1 " isimli ilk karma Sergisi'nde sanatseverlerle buluşturuyor. 19 Mart-19 Mayıs 2014 tarihleri arasında Akasya Meydan No: 223'de gerçekleşen karma resim sergisinde; Adnan Çoker, Balkan Naci, Bubi, Mustafa Ata, Ferit Özşen,
Koray Ariş, Güngör Taner, , Mustafa Altıntaş, Bedri Baykam, Halil Akdeniz, Adem Genç gibi Türkiye'nin birbirinden değerli ressamları sanatseverlerle buluştu...

Sinema Keyfi Akasya’da Yaşanır
Akasya’nın sinema salonları teknolojik gelişmeler doğrultusunda modern ve konforlu bir çizgide dizayn edildi. Alışveriş merkezi konseptine paralel ve kendilerine özgü bir tasarımı olan sinema alanında biri İstanbul’un en son teknoloiji ile donatılmış en büyük perdeye sahip LG IMAX salonu olmak üzere toplam 15 adet sinema salonu sinema severleri Akasya’ya bekliyor.
Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi Adresi :Çeçen Sokak Üsküdar / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0 216 325 03 72
Web Adresi :http://www.ak-asya.com.tr/tr/
İlgili etiketler : Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Emaar Square Mall

  Emaar Square Mall

  Dubai merkezli Emaar Properties, dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri. Alışveriş merkezleri, perakende, turizm, eğlence ve finansal hizmetler sektörlerinde de bü...
  7 yıl önce71639 defa incelendi
 • Capitol Alışveriş Merkezi

  Capitol Alışveriş Merkezi

  Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet...
  11 yıl önce92286 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69418 defa incelendi
 • Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Alışverişin tüm renkleri Anatolium Marmara'da sizi bekliyor.
  5 yıl önce33545 defa incelendi

Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi Mağazaları