Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Emaar Square Mall

Emaar Square Mall

 • 7 yıl önce eklendi
 • 71940 defa incelendi
Emaar Square Mall

Emaar Square Mall


Ziyaretçilerine sıra dışı bir deneyim yaşatmaya hazırlanan Emaar Square Mall, Türkiye’den ve dünyadan ziyaretçilerin vazgeçilmezi olacak bir alışveriş, eğlence ve gastronomi destinasyonu olarak tasarlandı. Yaklaşık 400 mağazası bulunan Emaar Square Mall, ülkemize ilk defa gelen lüks mağaza ve markalara ev sahipliği yapmanın yanı sıra, yeme- içme, eğlence ve modern kent yaşamındaki her türlü ihtiyaca cevap veren bir yaklaşım benimsedi.

Alışveriş
Açık hava mağazalarının olduğu bu bölümde, Galeries LaFayette, Gucci, Hermès, Chanel, Cartier, Mercedes, Harry Winston gibi dünyanın önde gelen markaları bulunacak. Ayrıca Emaar Square Mall içerisinde Zara, Massimo Dutti, Victoria’s Secret, Mango, Kiğılı ve LC Waikiki gibi her bütçeye ve kesime uygun markalar yer alacak.

Eğlence
Emaar Akvaryum ve su altı hayvanat bahçesinde, çocuklar su altı dünyasını eğlenceli bir şekilde öğrenecek. Ziyaretçiler, ekoloji ve okyanus hayatının sürdürülebilirliğiyle ilgili bilgi alırken, tünellerde gezip denizdeki mucizevi yaşamı ve birçok deniz canlısını görme fırsatını yakalayacak.

Yüksek teknolojili eğlence ve iç mekan tema parklarının global liderlerinden Sega ortaklığıyla kurulan FunLab oyun parkında, aileler eğlenceli bir günü paylaşma olanağı bulacak. 3-8 yaş arası çocuklar FunLab’de doyasıya eğlenirken, isteyen aileler güvenle alışverişlerine devam edebilecek.

Emaar Square Mall’un Anadolu Yakası’nın ilk 4D sineması özelliğini taşıyan sineması, 15 salonda 2.400 koltuk kapasitesi sunuyor.

Buz pateni pisti ve seyir terası ise ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

Gastronomi
Emaar Square Mall’da hem geleneksel hem de modern mutfaklardan, gurme restoranlara kadar geniş bir yelpaze sunulacak.

Dünyanın en eski ve en ünlü alışveriş merkezi Kapalı Çarşı’nın yüzlerce yıllık muhteşem mimari konsepti Emaar Square Mall’da bir araya getirildi. Turkish Village, Kapalı Çarşı’nın ruhunu, Kadıköy Balık Pazarı’nın ve Mısır Çarşısı’nın canlılığını ve İstanbul’un dört bir yanındaki küçük pazarların dinamizmini yaşatacak.

İstanbul’da Emaar İmzası
Dubai merkezli Emaar Properties, dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri. Alışveriş merkezleri, perakende, turizm, eğlence ve finansal hizmetler sektörlerinde de büyük proje ve deneyimleri olan Emaar, ikonik projelere imza atıyor. Yalnız gayrimenkul geliştirmiyor, tasarladığı mekanları kullanacak bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan katma değeri yüksek üst düzey hizmetler, yepyeni bir deneyim sunuyor.

Emaar’ın ülkemizdeki faaliyetleri 2006 yılında başladı. İlk olarak Toskana Vadisi projesini hayata geçiren Emaar Türkiye, ikinci projesi Emaar Square ile dünyanın farklı ülkelerinde kendini kanıtlayan kullanıcı deneyimini bu kez İstanbul’a taşıdı. Çamlıca’da 66 dönüm arazi üzerine kurulan proje; otel, ofis, konut ve alışveriş merkezini bir araya getiren karma bir yapıda tasarlandı.

Emaar Square’de, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen Residences, Heights, The Address Residence Istanbul, The Address Residence Skyview Istanbul kategorilerde toplam 1.068 konut bulunuyor.

Konutların bir bölümüne de hizmet verecek olan The Address Hotel, Emaar'ın lüksün ötesinde bir hizmet anlayışı sunan otel zinciri. Emaar Square’in ortasında yer alacak 49 katlı binanın ilk 11 katı, otel olarak hizmet verecek. 183 oda, toplantı ve balo salonları, spa ve sağlık merkezinin yanı sıra çeşitli restoranlara ev sahipliği yapacak. Otelin üst katlarındaki The Address Residence İstanbul, mobilyalı ve mobilyasız 320 lüks rezidans daireden oluşacak. Projenin bu bölümü 2018’de tamamlanacak.

150.000 m 2 kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Emaar Square Mall ise alışveriş, eğlence ve gastronomiyi tek çatı altında sunuyor.
Emaar Square Mall Adresi :Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No:78 Üsküdar / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0850 290 8090
Web Adresi :http://www.emaarsquaremall.com
İlgili etiketler : Emaar Square, Üsküdar Avm, Emaar Square Mall, Üskidar Alış Veriş Merkezi, İstanbul Alışveriş Merkezleri, Emaar Square Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

  Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi

  Akasya Acıbadem Yeni Nesi Yaşam Kompleksi, 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Kompleks,Türkiye’nin lider markalarının yanısıra, Türk perakende piyasasına ilk kez Akasya ile ...
  11 yıl önce161881 defa incelendi
 • Capitol Alışveriş Merkezi

  Capitol Alışveriş Merkezi

  Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet...
  11 yıl önce92863 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69931 defa incelendi
 • Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi

  Alışverişin tüm renkleri Anatolium Marmara'da sizi bekliyor.
  5 yıl önce33838 defa incelendi

Emaar Square Mall Mağazaları