Decathlon 2. Şans Mobil Uygulama ile 2. El Spor Ürününü Al-Sat!

 • 2 yıl önce eklendi
 • 649 defa incelendi
 • Puan : star star star star 3 incelemede 4,33 puan almıştır.
Kullanmadığınız spor ürünlerinizi, hangi marka olursa olsun, Decathlon 2. Şans mobil uygulaması üzerinden başka bir sporsevere satıp yeniden kullanıma kazandırabilirsiniz!

İhtiyacımız olandan daha fazlasını satın alıyor ve kullanmıyoruz, tamir edilebilecek ürünleri çöpe atıyor, artık kullanmadığımız ancak başkası tarafından kullanılabilecek ürünlerin dolaplarda eskimesine izin veriyoruz. Sporcu olmanın, çevreye karşı duyarlı olmayı beraberinde getirdiği düşüncesinden ilham alan Decathlon, 'Doğa olmadan spor olmaz' diyerek, markadan bağımsız, artık kullanılmayan spor ürünlerine ikinci bir şans tanıyan 2. Şans uygulamasını hayata geçirdi.

Türkiye'de 40 mağazasıyla hizmet veren, Avrupa'nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon sürdürülebilirlikle ilgili projelerine hızla devam ediyor. Decathlon'un yeni hayata geçirdiği, çevre ve bütçe dostu 2. Şans uygulamasının amacı daha az tüketmek, tekrar kullanmak, tüketime kazandırmak! Döngüsel ekonomiye değerli bir katkı sağlamayı hedefleyen bu uygulama, ikinci el her marka spor ürününü al-sat imkanı sunuyor. Decathlon marka olsun veya olmasın, kullanmadığınız her spor ürününü Decathlon 2. şans mobil uygulaması üzerinden başka bir sporsevere satabiliyor, yeniden kullanıma kazandırabiliyorsunuz! Böylelikle evlerimizin bir köşesinde biriken, artık kullanmadığımız ürünleri atmak yerine tekrar kullanılabilmesini sağlamak ve yalnızca ihtiyacımız kadar tüketmek mümkün!

B'twin marka çocuk bisikletlerinizi de yeniden kullanıma kazandırabilirsiniz!
Ömür boyu garantili B'twin bisikletler, çocuğunuza artık küçük geliyor olsa da başka bir çocuk tarafından kullanılabilir. Küçülen çocuk bisikletlerini Decathlon sizden satın alıyor, yeniden kullanıma kazandırıyor.İlgili etiketler : Decathlon, 2. El Spor Ürünü, 2. Şans, Mobil Uygulama,

Haber Sahibi

Decathlon Spor
 • Eklenme Tarihi

  : 12 Haziran 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 12 Haziran 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Haziran 2021
 • Trafik

  : 649

Diğer Decathlon Spor Haberleri

Benzer Haberler