İşbankası'ndan Yeni Nesil Bankacılık Uygulaması: NAYS

 • 1 yıl önce eklendi
 • 506 defa incelendi
 • Puan : star star star star star 1 incelemede 5 puan almıştır.
Teknolojik yenilikleri benzersiz müşteri deneyimleriyle kullanıcılarına ulaştıran Türkiye İş Bankası, günlük finansal ihtiyaçlarını sade ve kolay bir deneyimle karşılamak isteyenlere yönelik yeni uygulaması Nays’ı hayata geçirdi.

Yenilikçi ara yüzü, eğlenceli ve oyunlaştırılmış deneyimi, günlük hayatın içerisindeki alışveriş ve para transferi ihtiyaçlarını avantajlı şekilde sunan Nays, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle’nin katıldığı basın toplantısıyla tanıtıldı. Toplantıda, Nays’ın nasıl bir değer önerisi ile hangi kullanıcı gruplarını kapsadığı ve bundan sonraki yol haritası detaylı olarak katılımcılarla paylaşıldı.

Herkesin kolay ve ücretsiz kayıt olabildiği yeni uygulama Nays ile ülkemizde finansal kapsayıcılığı artırmak, henüz finansal sisteme dâhil olmayanlara ve özellikle gençler başta olmak üzere günlük finansal işlemlerinde yenilikçi bir deneyim arayan kitlelere erişmek hedefleniyor.

6 ayda 1 milyon kullanıcı
Markası, tasarım dili ve özellikleriyle temel günlük bankacılık işlemleri için eğlenceli, oyunlaştırılmış ve iletişim tonu bankacılık jargonundan ayrışan bir deneyim sunan Nays, ücretsiz para alıp gönderme, dijital ön ödemeli kart, düşük tutarlı anlık nakit ihtiyaçlar için esnek borç alma ve avantajlı alışveriş özellikleriyle öne çıkıyor.

21 Haziran 2022 tarihi itibarıyla ilk sürümü uygulama marketlerindeki yerini alan Nays, bugüne kadar inovatif ürünlere meraklı, yenilikçi ürün ve hizmetleri yakından takip edenler tarafından benimsenerek 1 milyonu aşkın kullanıcıya ulaştı.

 “Ülkemizdeki farklı kesimlerin finansal hizmetlere ulaşmasını kolaylaştıracak”
 İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, 2024 yılında 100. yılını kutlayacak olan bankanın sürdürülebilir değer yaratan geleceğin bankası olma yolunda önemli yeniliklere imza attığını belirterek, e-ticaret, ödeme hizmetleri, açık bankacılık ve B2B pazar yerleri konularında geleceğin platformlarını kurmaya ve büyütmeye başladığını vurguladı.

Lüle, anında indirilip hemen kullanılabilen, günlük bankacılık ihtiyaçları için sade ve anlaşılır bir deneyime sahip olan, bugünün ve geleceğin dijital ekosistemlerine entegre olan, kullandıkça kazandıran, avantajlı finansal ürünlere ve hizmetlere kolayca erişimi mümkün kılan bir uygulama yaratmak hedefiyle 9 ay gibi kısa bir sürede Nays’ın hayata geçirildiğini anlattı.

Nays’ı “Kullanıcılarına zaman ve para kazandıran, güvenilir ve eğlenceli finans uygulaması” olarak tanımladıklarını belirten Lüle, uygulamanın pazarda fark yaratan özelliklerini şöyle özetledi:

“Nays, benzerlerine göre fark yaratan bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Uygulama, kullandıkça hediye para kazandırma özelliğiyle de öne çıkıyor. Nays’tan kısa vadeli, acil ihtiyaçlar için esnek ve kolay bir şekilde borç alınabiliyor. Uygulama, arkasında İş Bankası’nın olması ile güven duygusu sağlıyor.”

Lüle, “Bundan sonraki dönemde kullanıcılarımızın hayatlarına finansal fırsatların ötesinde de değerler katmaya devam edeceğiz. Ülkemizdeki farklı kesimlerin finansal hizmetlere ulaşmasını kolaylaştıran Nays’ın, nakit kullanımın dijitalleşmesi açısından ülkemizin daha ileri bir seviyeye gelmesi için önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Nays Nedir?
Uygulama marketlerinden indirilerek TCKN ve cep telefonu bilgileri ile kolayca kayıt olunabilen Nays, banka müşterisi olmadan da belirli limitler dâhilinde ve sınırlı özelliklerle kullanılabiliyor. Uygulama içerisinden İş Bankası Müşteri Olma sürecini dijital olarak tamamlayan müşteriler ise uygulama özelliklerini tümüyle kullanabiliyor. 12-18 yaş arası gençlerin de aile onayı ile yararlanabildiği Nays, herkesin günlük hayatında yer alan finansal işlemlere ilave olarak ulaşımdan e-ticarete, online siparişten giyime farklı sektörlerde indirim ve hediye para fırsatlarını barındıran bir ekosistemle kullanıcılarına avantajlar sunuyor. İlgili etiketler : İşbankası, İşbankası Nays, Nays,

Haber Sahibi

Türkiye İş Bankası
 • Eklenme Tarihi

  : 10 Aralık 2022
 • Güncelleme Tarihi

  : 10 Aralık 2022
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2022
 • Trafik

  : 506

Diğer Türkiye İş Bankası Haberleri

Benzer Haberler

 • Türkiye İş Bankası İşCep PS4 Oyun Konsolu Çekiliş Sonucu

  İşCep PS4 Oyun Konsolu Çekiliş Sonucu

  İşCep’e giriş yaptılar, Sony PS4 ve PES 2017 kazandılar! 16 Ocak-12 Şubat tarihleri arasında İşCep'e giriş yaparak PES 2017 ve PS4 oyun konsolu kazanan 50 kişi belli oldu! Sony Playstati...
  21 Şubat 20172743 defa incelendi
 • Türkiye İş Bankası İş Bankası’ndan Orman Haftasında 2 Yeni Orman

  İş Bankası’ndan Orman Haftasında 2 Yeni Orman

  Türkiye İş Bankası orman haftasını Aydın ve Muğla’da kurduğu ormanlarla kutladı. İş Bankası ülkenin en büyük kurumsal ağaçlandırma çalışmalarından biri olan “81 İlde 81 Orman” projesi kapsa...
  24 Mart 20112325 defa incelendi
 • Türkiye İş Bankası İşbankası QR Kod iPhone 6S Çekiliş Sonucu

  İşbankası QR Kod iPhone 6S Çekiliş Sonucu

  11 Ocak -14 Şubat 2016 tarihleri arasında Bankamatik'ten para çekerken İşCep Karekod kolaylığını kullananlar arasında düzenleneneb çekilişle 10 kişiye iPhone 6S Cep telefonu hediye edilmişti...
  24 Şubat 20162978 defa incelendi
 • Türkiye İş Bankası İşbank Mobil Bankacılık iPhone 5 Çekiliş Sonuçları

  İşbank Mobil Bankacılık iPhone 5 Çekiliş Sonuçları

  10 Haziran – 7 Temmuz 2013 tarihleri arasında İşbank Mobil Bankacılık kanallarını kullananlar çekilişe katılarak birinci dönem hediyesi iPhone5 kazanma şansını yakaladılar. 26 Temmuz 2013 C...
  2 Ağustos 20133573 defa incelendi
 • Türkiye İş Bankası İşBankası Ticari İnternet Şubesi Çekiliş Sonuçları 2014

  İşBankası Ticari İnternet Şubesi Çekiliş Sonuçları 2014

  İş Bankası Ticari İnternet Şubesi’ne giriş yapan 10 kişi MacBook Pro veya 20 kişi Sony projeksiyon cihazı kazandı. 13 Ekim – 9 Kasım 2014 tarihleri arasında İş Bankası Ticari İnternet Şubes...
  21 Kasım 20143081 defa incelendi