Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Zorlu Center Alışveriş Merkezi

Zorlu Center Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 94358 defa incelendi
Zorlu Center Alışveriş Merkezi

Zorlu Center Alışveriş Merkezi Hakkında


İstanbul'un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan Zorlu Center,"kentin yeni buluşma noktası" oldu.

70.000 m²'lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10.000 m²'lik ana meydanı ve 12.000 m²'lik parkıyla Zorlu Center AVM, toplamda 105.000 m²'li inşaat alanına sahiptir.

Beymen, 9.600m²'lik konsept mağazasıyla Zorlu Center'da yer alıyor. Apple, New York'taki ikonik küp mağaza konseptini ve Türkiye'deki ilk mağazasını yine Zorlu Center AVM'de açtı. Ayrıca; Brooks Brothers, Industrie Denim, Cos, Lanvin, Pomellato, Stella McCartney, Superdry ve Tory Burch Türkiye'de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center AVM'de bulunuyor. Dolce&Gabbana, Valentino, Saint Laurent, Tiffany& Co, Fendi, Dior, Louis Vuitton, Prada, Burberry, Cavalli, Michael Kors, Moncler, Mont Blanc, Vakko, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart, Max&Co. gibi moda öncülerinin yanı sıra; 3.000 m² ile Türkiye'deki en büyük H&M, Beymen Club, GAP, Derimod, Pinko, Faconnable, Tommy Hilfiger, Gant, Network, İpekyol, Abdullah Kığılı, Koton, Mango, Yargıcı ve Lacoste gibi sürükleyici moda markaları da Zorlu Center AVM'deki yerini aldı.

Zorlu Center AVM gurme konseptleriyle de fark yaratıyor. Türkiye'ye ilk defa gelen Eataly, Jamie's Italian, Tom's Kitchen ve Morini gibi restoranların yanı sıra Köşebaşı, Günaydın, Far East ve Welldone gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Center AVM'de İstanbullular ile buluştu.

Zorlu Center AVM, sinema tutkunlarına için Cinemaximum'un 1.600 kişilik 2 adet VIP, toplamda 14 adet salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul'un tam kalbinde bulunan Zorlu Center AVM ulaşım kolaylığıyla da öne çıkıyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM'ye ulaşabiliyor.

Zorlu Center AVM haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Zorlu Center Alışveriş Merkezi Adresi :Levazım Mahallesi, Koru Sokak, No:2 Beşiktaş / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 924 01 24
Web Adresi :http://www.zorlucenter.com/avm/
İlgili etiketler : Beşiktaş Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • Metrocity Alışveriş Merkezi

  Metrocity Alışveriş Merkezi

  Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle İstanbul'un adrenalin seviyesini hep yüksekte tutmayı başaran İstanbul'un genç ve dinamik Alışveriş Merkezi METROCITY, sürekli düzenlediği sü...
  11 yıl önce34835 defa incelendi
 • Akmerkez Alışveriş Merkezi

  Akmerkez Alışveriş Merkezi

  Çağdaş bakış açısının şekillendirdiği mimarisi ve işletme anlayışıyla 1993 yılından beri şehrin en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Etiler'de sosyal hayata yeni değerler katma...
  11 yıl önce37896 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27613 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  7 yıl önce94296 defa incelendi

Zorlu Center Alışveriş Merkezi Mağazaları