Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Metrocity Alışveriş Merkezi

Metrocity Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 34813 defa incelendi
Metrocity Alışveriş Merkezi

Metrocity Alışveriş Merkezi Hakkında


5 kat üzerinde 170 mağaza, restoran ve cafesi, 800 araç kapasiteli kapalı otoparkı, Metro 1.Levent durağına direkt bağlantısı ile her gün 10:00 – 22:00 saatleri arası açık olan METROCITY Alışveriş Merkezi İstanbul'un merkezinde, 1. Levent'te bulunmaktadır.

Toplam 60.000 m² üzerine kurulan METROCITY Alışveriş Merkezi, gün ışığı alması avantajı ile ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlıyor.

METROCITY Alışveriş Merkezi, eşsiz bir mimari yapının yanı sıra MMM Migros, Boyner (2 kat), Flo, Koton, Winmax, Marks & Spencer, Maxi Toys, Bimeks, Teknosa, Zara, LC Waikiki ve D&R gibi büyük mağazalar, Starbucks gibi cafeler ve güçlü bir yemek katından oluşmaktadır. METROCITY Alışveriş Merkezi bünyesinde Beymen Club, Network, Lacoste,  Sevil Parfümeri, İpekyol, Kiğılı, Mavi Jeans, Esse, Notebook, Nine West, Park Bravo, LCW gibi Türk ve uluslararası markaların yanı sıra yüksek kalitede butik mağazalar da yer almaktadır.

METROCITY Alışveriş Merkezi'nin dünyada emsali çok az görülen direkt metro baglantısı ile (3. Zemin Kat) ziyaretçilerinin alışveriş öncesi ve sonrası rahatı da düşünülmüş ve ulaşım en kolay hale getirilmiştir.

Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle İstanbul'un adrenalin seviyesini hep yüksekte tutmayı başaran İstanbul'un genç ve dinamik Alışveriş Merkezi METROCITY, sürekli düzenlediği sürpriz aktivitelerle İstanbul'a yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.

YAPISAL ÖZELLİKLERİMİZ

- 24 katli ofis binası ve toplam 205 daireden oluşan her biri 26 katlı iki adet rezidans binası ile bütünleşen ve 1. Levent metro istasyonuna direkt bağlantılı alışveriş merkezi kompleksinin getirdiği yaşam stilinin ayrıcalığı yalnızca METROCITY'de yaşanıyor.

- Her yönden kolay ulaşılabilirlik ve eşsiz yerleşimi ile METROCITY, İstanbul'un değişik noktalarına en kısa sürede bağlanabiliyor.

- Her kattaki koridorlara yayılmış, engelli ziyaretçilerimiz için yüksekliği ayarlanmış ankesörlü telefon üniteleri ve özel tuvalet birimleri ile tüm kolaylıkların düşünüldüğü METROCITY Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerimizin tüm gereksinimlerine cevap verebilecek şekilde tasarlandı.

- Ülkemizde ilk kez bu boyutta bir yapının örtülmesinde kullanılan teflon kaplı fiber glass çatı örtüsü siz ziyaretçilerimizi gün içinde direkt güneş ışınlarının zararlı etkilerinden arındırarak doğal gün ışığının dinlendirici etkisi altında dinlenme, alışveriş ve eğlenme imkanı sunuyor. Bu da tasarımın baslangıcında hedef alınan ve bir ilke imza atan “gün ışığında alışveriş” ilkemizin bir ifadesi olarak karşımıza çıkıyor.

- Ziyaretçilerimizin alışveriş merkezi içinde düzey dolaşımlarını sağlayacak üç adedi panoramik, iki adedi ise yalnızca süpermarkete özel olmak üzere toplam beş adet asansörü ile katlarda muhtelif noktalara yayılmış toplam 36 adet yürüyen merdiven bulunmaktadır. Alışveriş merkezi genelinde ise toplam olarak 16 adet asansör yük ve ziyaretçi kullanımına açıktır.

- Ziyaretçilerin cep telefonları ile kesintisiz iletişim için METROCITY Alışveriş Merkezi'ne özel olarak alt yapısı kurulan bir GSM sinyali şebekesi her noktada ulaşılabilme imkanı sunuyor.

- METROCITY Alışveriş Merkezi gelişmiş güvenlik sistemleri, titizlikle ele alınan temizlik hizmetleri, yangın ihbar, söndürme ve duman tahliye sistemleri ile günümüzün çağdaş yapıları arasındaki yerini almış bulunmaktadır.
Metrocity Alışveriş Merkezi Adresi :Büyükdere Cad. 1.Levent Beşiktaş / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0212 344 06 60
Web Adresi :http://www.metrocity.com.tr/
İlgili etiketler : Metro City Alışveriş Ve Yaşam Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • Zorlu Center Alışveriş Merkezi

  Zorlu Center Alışveriş Merkezi

  Zorlu Center Avm, iddialı gurme lezzetleri ve Türkiye'de ilk kez açılan mağazaları ile İstanbul'un yeni buluşma noktası oluyor.
  10 yıl önce94281 defa incelendi
 • Akmerkez Alışveriş Merkezi

  Akmerkez Alışveriş Merkezi

  Çağdaş bakış açısının şekillendirdiği mimarisi ve işletme anlayışıyla 1993 yılından beri şehrin en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Etiler'de sosyal hayata yeni değerler katma...
  11 yıl önce37851 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27584 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  7 yıl önce94208 defa incelendi

Metrocity Alışveriş Merkezi Mağazaları