Ana Sayfa » AVM » Yozgat » Novada Yozgat Alışveriş Merkezi

Novada Yozgat Alışveriş Merkezi

 • 8 yıl önce eklendi
 • 18845 defa incelendi
Novada Yozgat Alışveriş Merkezi

Novada Yozgat Alışveriş Merkezi


Novada Yozgat, kente canlılık getiren ulusal ve uluslararası markaları, kafe – restoranları ve eğlence alanlarıyla Yozgat’a yeni bir yaşam alanı sunuyor. Yozgat’ın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Novada; Ankara  – Sivas karayolunun bir parçası olan Adnan Menderes Bulvarı’nda yer alan konumunda; zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini de bir araya getiriyor.

Yozgat’ın ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Novada Yozgat; Bölgenin en büyük hipermarketi Migros, Türkiyenin en büyük sinema zinciri Cinemaximum, LC Waikiki, Defacto, Flo, Mavi ve Play Park gibi önde gelen 60 ulusal ve uluslararası marka ile ziyaretçilerini 8 Aralık 2016 tarihinden itibaren ağırlamaya başladı

Yozgat’ın ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Novada Yozgat; Bölgenin en büyük hipermarketi Migros, Türkiyenin en büyük sinema zinciri Cinemaximum, LC Waikiki, Defacto, Flo, Mavi ve Play Park gibi önde gelen 60 ulusal ve uluslararası marka ile ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Açılışa Vali Kemal Yurtnaç, Belediye Başkanı Kazım Arslan, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey,  İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Novada Yozgat yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

Ankara – Sivas karayolunun bir parçası olan Adnan Menderes Bulvarı’ndaki merkezi konumuyla Novada Yozgat, toplam 16 bin  metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 60 mağazayı ağırlıyor. Yozgat şehrinin ilk alışveriş merkezi olan Novada; içerisinde açılan Migros, LC Waikiki, Cinemaximum, Defacto, Flo, Mavi, Play Park ve diğer mağazaları ile bölgede yeni bir yaşam ortamı sunuyor. Şehre renk katacak zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerinin bir arada olacağı restoran ve kafeleri ile de dikkat çeken Novada Yozgat; Anadolu mimarisinin modern detaylarla birleştiren konseptinde pek çok markayı ziyaretçisi ile buluşturuyor.

Mimari konsept, kiralama, mağazalar dekorasyon yönetimi, işletme, kurumsal iletişim ve pazarlama hizmetleri de Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Yozgat; Yozgat başta olmak üzere, Sorgun, Yerköy, Boğazlıyan ve Şefaatli gibi şehrin çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. Yaklaşık 90 milyon liralık yatırım değeriyle hayata geçen Novada Yozgat; birinci ve ikinci etki alanlarında yaklaşık 500 bine yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak. Alışveriş merkezi; otogarının yanındaki kolay ulaşılabilir lokasyonu, yepyeni markaları, 6 salonlu Cinemaximum sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yeni çekim merkezi olurken, aynı zamanda Yozgat’ın gelişen ekonomisine de yaklaşık  bin  kişilik istihdam kapasitesiyle katkıda bulunacak.

YOZGAT’TA EĞLENCENİN TEK ADRESİ
Çoşkunlar ve Surtaş’ın yatırımcısı olduğu, Turkmall’un deneyimli ekibi ve tecrübesi ile Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Outlet Akhisar, Novada Outlet Konya, Novada Edremit ve Novada Çarşamba’nın ardından tamamladığı 8. Novada projesi olan Novada Yozgat; şehre getirdiği ulusal ve uluslararası markalar ile yalnızca Yozgat için değil, İç Anadolu bölgesi için de yeni bir alışveriş ve yaşam alanı oluşturuyor.Cinemaximum sinemalarının ve Play Park’ın yanı sıra Novada Çocuk Kulübü ile Novada Yozgat; maskotları Novi ve Nova öncülüğünde bölgedeki en büyük çocuk ve yetişkin eğlence merkezi olacak. Novada; alternatif şov programları, fotoğraf ve el sanatları sergileri, çocuklara özel eğitici ve öğretici atölye çalışmaları ile bölgeye renkli bir sosyal yaşam imkanı sunacak. Alışveriş merkezinde, gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Seyfi Çelikkaya’nın fotoğraf sergisinin de yer aldığı açılış etkinlikleri kapsamında çocuklar için de renkli programlar gerçekleştirildi.
Novada Yozgat Alışveriş Merkezi Adresi :Fatih, Adnan Menderes Blv.184-A Yozgat Merkez / Yozgat
Telefon :0 354 333 34 34
Web Adresi :http://www.novadayozgat.com
İlgili etiketler : Yozgat Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : Yozgat

İlginizi Çekecek Alışveriş Merkezleri

 • Forum Trabzon Alışveriş Merkezi

  Forum Trabzon Alışveriş Merkezi

  Forum Trabzon AVM doğasıyla ekonomik yapısıyla sizlerle birlikte...
  11 yıl önce46100 defa incelendi
 • Sapphire Çarşı Alışveriş Merkezi

  Sapphire Çarşı Alışveriş Merkezi

  Sapphire muhteşem görkemiyle ve 261 metre yüksekliği ile İstanbul’un çoğu yerinden görülebilen bir binadır.
  11 yıl önce57471 defa incelendi
 • Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi

  Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi

  Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, Carrefour’un Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olarak, 1996 yılının Nisan ayında İstanbullularla buluştu.
  11 yıl önce48686 defa incelendi
 • Symbol Alışveriş Merkezi

  Symbol Alışveriş Merkezi

  Kavanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Symbol Yaşam Merkezi, Doğu Marmara ve Kocaeli’nin en büyük karma projesi olarak öne çıkıyor.
  9 yıl önce114460 defa incelendi