Ana Sayfa » AVM » Ankara » Antares Alışveriş Merkezi

Antares Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 110993 defa incelendi
Antares Alışveriş Merkezi

Antares Alışveriş Merkezi


Ankara'nın Yeni Yıldızı olarak tanımlanan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin yönetimi, dünyanın en prestijli gayrımenkul hizmetleri ve finansal yönetim firması Jones Lang Lasalle Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor.

Adını samanyolunda yer alan güneşten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 82.750 metrekarelik kiralanabilir alanı ile Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alma özelliği taşıyor. İki yılda tamamlanan ve toplam 250 milyon dolara mal olan alışveriş  merkezi, Şubat 2008'de hizmete girdi. Konfor ve teknolojinin iç içe olduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla tasarlanan alışveriş merkezinde, 16 metre genişliğindeki alışveriş koridorları üzerinde üç büyük atrium yer alıyor.

Giyimden kozmetiğe, dekorasyondan elektroniğe toplam 200 mağazayı ve organize perakende sektörünün devlerini bünyesinde barındıran alışveriş merkezi bünyesinde, Real ve Praktiker'in Ankara'daki ikinci mağazaları ,  1.815 m2 satış alanı ile Teknosa, dünyanın en büyük hazır giyim mağaza zincirlerinden C&A da tüketicilerle buluşuyor. Alışveriş merkezinin Ankara manzaralı ve alışılmışın dışında birbirinden uzak masalarla donatılmış derin bir yüksekliğe sahip fast-food katı aynı anda 2.000 kişiye hizmet sunuyor.

Çocuk oyun üniteleri ve restoranı ile 4.245 ealana kurulu Türkiye'nin en büyük bowling salonu olan Rolling Ball Bowling, Antares'e yaşam merkezi özelliğini kazandıran mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca 10 salonlu, 2.500 kişilik sinema kompleksi de Antares'in yaşam merkezi olma özelliğini tamamlıyor. Alışveriş merkezinin 5.000 araç kapasiteli otoparkı ise giriş ve çıkışlarda ziyaretçileri büyüklüğüne yaraşan bir konforla karşılıyor.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapsamında, altı kuleden oluşan 619 konutluk yaşam alanıda yer alıyor. Mimari projesini A Tasarım Mimarlık'ın kurucusu Ali Osman Öztürk ve ekibinin yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin konsept danışmanlığını ise İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor LLP yapıyor.

Özellikle içinde bulunduðumuz ekonomik şartlar artık çoğu alışveriş merkezi yatırımcısının profesyonel yönetim hizmeti almaya başlamasını sağladı. Jones Lang LaSalle Alışveriş Merkezi Yönetim Hizmetleri Birimi 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren Antares projesini de hizmet vermeye başladı. Ercüment Alptekin'in kaptanlığını yaptığı merkez ofis ve alışveriş merkezleri olmak üzere toplam 34 kişilik profesyonel yönetim ekibi ile JonesLang LaSalle 14 alışveriş merkezi projesinin yönetimini ve yönetim danışmanlığını yürütmektedir.Uluslarası bilgi ve ulusal tecrübe birikimi ile, merkez yönetim ekibinin sağladığı ekonomik fayda projelerin daha verimli yönetilmesini sağlarken, toplam faydayı da arttırmaktadır.

Antares Alışveriş Merkezi Adresi :Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1/A Ayvalı - Etlik Keçiören / Ankara
Telefon :0312 321 06 00
Web Adresi :http://www.antaresavm.com.tr/
İlgili etiketler : Antares Alışveriş Ve Yaşam Yıldızı,

Yakındaki AVM'ler

 • Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi

  Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi

  Forum Ankara, alışverişi fırsata dönüştüren kampanyaları, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, özel indirimleri, hediyeleri, sürpriz çekilişleri ve eğlence alanlarıyla ziyaretçilerine ba...
  14 yıl önce387806 defa incelendi
 • Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara’nın merkezinde, kentin en özel parklarından biri olan Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alıyor. Elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat gale...
  6 yıl önce33401 defa incelendi
 • Metromall Alışveriş Merkezi

  Metromall Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin En Büyük Üstü Açılabilen Alışveriş Merkezi
  7 yıl önce79588 defa incelendi
 • ATG Alışveriş Merkezi

  ATG Alışveriş Merkezi

  Ankara Hızlı Tren Garı’nın Yaşam Enerjisi Bir Alışveriş Merkezinin Dinamizmiyle Buluşacak
  8 yıl önce15637 defa incelendi

Antares Alışveriş Merkezi Mağazaları