Ana Sayfa » AVM » Ankara » Atakule Alışveriş Merkezi

Atakule Alışveriş Merkezi

 • 5 yıl önce eklendi
 • 30035 defa incelendi
Atakule Alışveriş Merkezi

Atakule Alışveriş Merkezi


Türkiye’nin lider ve güvenilir markalarından olan Atakule GYO; öncü, girişimci ve dinamik kimliği, köklü ticari tarihçesi ve sağlam finansal yapısı ile yeniden inşa projesini, Atakule’nin bir AVM değil kültür mirası olduğu gerçeğine dayanarak şekillendirdi.  

Böylece Atakule gelenekle geleceği buluşturan ruhuna; modern mimari, tasarım ve teknolojinin kazanımlarını ekleyerek, dünyanın en önemli başkentlerinden biri olan Ankara’nın tüm uluslararası dinamizmini kentine kazandıracak şekilde geri döndü.

Ankara’nın ve şehri ziyaret edenlerin sosyal yaşamdan sanata, alışverişten yeme – içmeye kadar tüm ihtiyaçları özenle düşünülerek 50 bin metrekarelik bir alanda yapılandırılan Atakule’nin Sign of the City 2017 En İyi Yerel Merkezli AVM ödülü ile onurlandırılan yeni mimarisi; yeşile ve doğaya bir saygı duruşudur.

İç tasarımda sonsuzluğu simgeleyen bronz detaylar ve kuleyi merkez alarak gün ışığını davet eden dışa açık mimari; Atakule’de misafirlerimize; kendini açık havada hissettirir.

Atakule; misafirlerine lezzet sanatının inceliklerini, muhteşem Botanik Park manzarası eşliğinde sunar. Misafirlerimiz, şeffaf mimari, seyir terasları ve Botanik Park’ı tamamlayan çatı terasıyla Atakule’de, doğayla baş başa bir günün tadını çıkartır. 

Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara’nın merkezinde, kentin en özel parklarından biri olan Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alıyor. Elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat galerilerine ve şehrin gözde yerleşim bölgesi Çankaya’da misafirlerine hizmet verecek.

Bölgenin dokusu korunarak var olduğu alana değer katacak şekilde, incelikle detaylandırılan Atakule, yeni yüzü ile alışveriş merkezinden öte, çağdaş mimarisi ile fark yaratan, özel tasarım anlayışı ile hayatla bütünleşen, doğa ile iç içe bir yaşam sunacak.
Atakule Alışveriş Merkezi Adresi :Çankaya Cad. No: 1 Çankaya / Ankara
Telefon :0 312 447 65 00
Web Adresi :http://www.atakule.com.tr
İlgili etiketler : Çankaya Alışveriş Merkezleri,
Faaliyet gösterdiği iller : Ankara

Yakındaki AVM'ler

 • ATG Alışveriş Merkezi

  ATG Alışveriş Merkezi

  Ankara Hızlı Tren Garı’nın Yaşam Enerjisi Bir Alışveriş Merkezinin Dinamizmiyle Buluşacak
  7 yıl önce13717 defa incelendi
 • Bilkent Center Alışveriş Merkezi

  Bilkent Center Alışveriş Merkezi

  Bilkent Center Alışveriş Merkezi; Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara'da açılmıştır.
  7 yıl önce25703 defa incelendi
 • Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimat Outlet ünlü markaları uygun fiyatlarla ve ferah bir ortamda Ankaralılar ile buluştururken, 20.000m2’lik terasında modern ankara manzarası eşliğinde Türk ve dünya mutfağının değişi...
  9 yıl önce29278 defa incelendi
 • Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

  Taurus Ankara Alışveriş Merkezi

  Seçkin mağazalardan dünyanın en önemli markalarına, keyifli etkinliklerden dijital oyunlara, 3 boyutlu görüntü teknolojilerinden hologram sistemlerine kadar yılın her günü sayısız sürpr...
  10 yıl önce165897 defa incelendi