2584 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Gemlik Zeytin Evleri Hakkında : 21.11.1995 Tarihinde faaliyetlerine başlayan BULUT ZEYTİNCİLİK Türk Ticaret Kanunun hükümlerine uygun ve yeterli görülmekle keyfiyet sicilin Gemlik/2536 sayısında 26.12.1995 tarihinde tescil edilmiştir.
Bulut Zeytincilik dünyanın en kaliteli sofralık zeytinlerine sahip Gemlik bölgesinden toplanan zeytinleri kendi üretim alanlarında tamamen hijyenik koşullarda işleyerek kendi dağıtım ve pazarlama ağını kullanarak özenle sofranıza kadar sunmaktadır.
Zeytin alımından işlenmesine, ambalajlanmasına kadar her safhada müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kaliteyi en uygun fiyat politikası ile halka sunma gayreti içerisinde hızla büyümektedir.
Bulut Zeytincilik, geniş ürün yelpazesi, ambalaj seçeneği ve zirveye yerleşen kalitesi ile sağlığına, damak tadına ve aile ekonomisine önem veren bilinçli tüketicinin mutfağını ve gönlünü fetheden bir marka olmayı başarmıştır.
Bu kapsamda firmamız müşterilerin yoğun ilgi ve taleplerini karşılamak için 28.02.2011 tarihinde ANKARA ilini pilot bölge seçerek burada şubeleşme sürecine başlamış ve perakendecilik sektörüne de GEMLİK ZEYTİN EVLERİ adı altında giriş yapmış bulunmaktadır.
İlk olarak beş şube ile hizmet vermeye başlayan firmamız, halkımızın yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda şubelerimize yenilerini ekleyerek taleplerini karşılamaya devam etmiştir. Şuan da Ankara’da 19, Eskişehir’de 2, İnegöl’de 1 şube ile hizmet veren Gemlik Zeytin Evleri; “ Yüksek Kalite, Düşük Fiyat” sloganı ile yakında tüm Ankara’da hizmet verecektir. Çok kısa bir zamanda marka olmayı başaran Gemlik Zeytin Evleri, yine sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda bu başarısını devam ettirecektir. Çünkü Gemlik Zeytin Evleri kaliteden ödün vermeyen güleryüzlü hizmetiyle Ankara halkının takdirini kazanmıştır.
Firmamız ayrıca Tarım ve Köyişeri Bakanlığından gerekli bütün Gıda üretim İzin belgelerini almış olup, ayrıca British Certifications Inc.’den Zeytin İşleme, Paketleme, Pazarlama ve Satış alanında ISO 9001:2008 , ve yine British Certifications Inc.’den Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olan ISO 22000:2005 belgelerini bünyesine katmıştır.
Hedefimiz; Hızla gelişen pazarda daha da güçlenerek uluslar arası bir marka ve kalite öncüsü olabilmek, sağlıklı ve yeni ürünleri pazara sunarak tüketicinin yaşam kalitesine katkıda bulunmak, ülkemiz gıda sektörünü daha iyi yerlere taşıyan örnek bir kuruluş olmaktır.
Gemlik Zeytin Evleri ile ilgili etiketler : Gemlik Zeytin Evleri, Gemlik Zeytin Evleri Ürünleri, Gemlik, Zeytin Evleri, Gemlik Zeytin Evleri Yemekler, Gemlik Zeytin Evleri Cafe, Gemlik Zeytin Evleri Restaurant, Gemlik Zeytin Evleri Yiyecekler, Gemlik Zeytin Evleri İçecekler, Gemlik Zeytin Evleri Türkiye,

Gemlik Zeytin Evleri Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Antares Alışveriş Merkezi

  Antares Alışveriş Merkezi

  Adını samanyolunda yer alan güneşten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 82.750 metrekarelik kiralanabilir alanı ile...
  Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1/A Ayvalı - Etlik Ankara / Keçiören
 • Göksu Alışveriş Merkezi

  Göksu Alışveriş Merkezi

  25.08.2006 tarihinde Ankara’da kapılarını halka açtı. Eryaman’ın sosyal yaşamını değiştiren Göksu Alışveriş Merkezi ile artık, kentte hiçbir şey eskisi gibi değil.
  Eryaman Göksu Mahallesi, Selçuklular Caddesi No:57 Ankara / Etimesgut