Ana Sayfa » AVM » Aydın » Bamboo Nazilli Alışveriş Merkezi

Bamboo Nazilli Alışveriş Merkezi

 • 8 yıl önce eklendi
 • 21533 defa incelendi
Bamboo Nazilli Alışveriş Merkezi

Bamboo Nazilli Alışveriş Merkezi


Bamboo Nazilli, 53.000m2’lik alana kurulmuş, 26.500m2lik kiralanabilir alanında, ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan 75 mağazası ile Nazilli’nin ilk alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerine keyifli ve sosyal bir yaşam alanı sunmaktadır.

Mağazaları arasında giyimde LC Waikiki, Koton, DeFacto, Mavi, Colins; ayakkabıda Flo; ev tekstilinde Madame Coco; yapı market ve teknolojide Tekzen ve Teknosa; markette Migros gibi anchor mağazaların yanı sıra; Sarar Kiğılı, Hatemoğlu, English Home, Özdilek, Esse,  Flormar, Gratis, Yves Rocher, Penti,  Mavi, LTB, US Polo, Batik, Mert Optik, Greyder, Kanz, gibi pek çok markalar bulunmaktadır.

Bamboo Nazilli; zengin mağazalarının yanında, 2.000m2’lik yemek alanında (foodcourt) ziyaretçilerinin keyifli anlar geçirmesi, güzel kahvaltılar, öğle yemekleri ve akşam yemekleriyle birlikte kahve sohbetlerine eşlik etmesi için restorandan, fastfood markalarına, pasta fırınlarından kahve dükkanlarına geniş bir yeme-içme yelpazesi sunmaktadır.

Kafeterya ve restoranlarında en güzel anlara eşlik ederken Nazilli’de eğlencenin de merkezi olmaktadır. Sinema salonları ile vizyondaki filmleri izleyicisiyle buluştururken, çocuk eğlence merkeziyle de çocuklu ailelerin birlikte keyifle vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Bamboo Nazilli, Aydın’a 48km, Nazilli şehir merkezine 2km uzaklıkta; Nazilli-İsabeyli yolu üzerindedir. Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsü’ne de 5km mesafededir. Geniş açık ve kapalı otoparkı sayesinde özel araçlarla ulaşım tercih edilebileceği gibi, servis ve toplu taşıma ile de ulaşım mümkündür.

Nazilliler’in alışveriş ve kültürel ihtiyaçlarının tamamına cevap verebilecek olan Bamboo Nazilli; bereketin ve uzun yaşamın merkezi Nazilli’ye yakışan, modern yaşam stilinin keyifle buluştuğu yer olarak tasarlandı.
Tanınmış markaların mağazaları, kafeteryaları, eğlence alanları ve geniş havuzlarla dekore edilmiş açık alanında Nazilliler’e sınırsız bir keyif yaşatacak.
Bamboo Nazilli Alışveriş Merkezi Adresi :İsabeyli mah. 11. Cadde No: 34-3/C Nazilli / Aydın
Telefon :0 232 469 75 00
Web Adresi :http://www.bambooavm.com
İlgili etiketler : Bamboo Nazilli Avm, Nazilli Avm, Aydın Bamboo Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : Aydın

Yakındaki AVM'ler

 • Forum Aydın Alışveriş Merkezi

  Forum Aydın Alışveriş Merkezi

  Büyük Menderes Irmağı’nın suladığı bereketli ovalar üzerine kurulmuş olan Aydın, Forum Aydın Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile yeni bir yaşam alanına kavuştu.
  11 yıl önce32345 defa incelendi
 • KUMSmall Factory Alışveriş Merkezi

  KUMSmall Factory Alışveriş Merkezi

  Dünyanın ünlü yerli ve yabancı markalarını bir araya getirecek olan KUMSmall Factory, 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyeti, 1.500.000m2 açık, 900.000m2 kapalı alana kurulan 302.000m2’l...
  2 yıl önce15200 defa incelendi
 • Şimal Alışveriş Merkezi

  Şimal Alışveriş Merkezi

  Rize’yi AVM ile tanıştıran Şimal Alışveriş Merkezi, şehre alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi anlamında hizmet etmeye başladı.Şimal Avm12Kasım 2021’de ziyaretçilerine kapılarını açtı.
  2 yıl önce15151 defa incelendi
 • İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelm...
  2 yıl önce157492 defa incelendi