1819 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Final Yayınları Hakkında : 1986 yılında yayıncılık hayatına başlayan FİNAL Grubu sınavlara hazırlık amaçlı kitaplar çıkartmaya başladı. Daha sonra da FİNAL ve HEDEF adında Türkiye’nin en çok satan dergilerini yayımlamaya başladı. Bugün Final Eğitim Sistemi’ni takip eden dershaneler ile ülkemizin dört bir yanına ve yavru vatan Kıbrıs’a 214 şube ve 6000’in üzerinde öğretmenle hizmet veriyor. Final Yayıncılık’ın tüm yayınlarında Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce öğretmenimizin tecrübelerinden, özgün konu anlatımlarından ve yıl boyunca özenle hazırlayıp gönderdikleri sorulardan yararlanılmaktadır.

Sınav Sistemelerinde yapılan tüm değişikliklere anında adapte olarak kendini hızla yenileyen Final Yayıncılık, YGS, LYS, SBS, LİSE ve İLKÖĞRETİM gruplarına yönelik 15 farklı dergi çıkarmaktadır. YGS-LYS dergilerimiz haftalık, SBS, LİSE, İLKÖĞRETİM dergilerimiz ise 15 günlük periyotlar halinde yayınlanmaktadır. Dergilerimiz abonelik sistemi ile öğrencilerimizin adreslerine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Final, Türk eğitiminin hizmetinde laik, çağdaş, Atatürkçü bir eğitim çizgisinde nice başarılara imza atacak, bu yüzyıla damgasını vuracaktır.
Final Yayınları ile ilgili etiketler : Final Yayınları, Final Yayınevi Yayınlarrı, Final Yayınları Kitapları, Final Yayınları İletişm, Final Yayınları Haberleri,