3004 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Ege Yayınları Hakkında : Zero Books/Ege yayınları 1990 yılında Anadolu Arkeolojisi konusunda yayıncılığa başlamıştır. Prehistorya, Klasik Arkeoloji, Bizans ve Osmanlı araştırmalarına ek olarak, bu konuları tamamlayıcı nitelikte dilbilimden çevrebilime Anadolu’nun geçmişine ışık tutan diğer konular da bizim ilgi alanımızı oluşturur. Türkçe kitapların yanı sıra İngilizce, Almanca ve Fransızca yayınlar ile kitaplarımızı yurtdışındaki kütüphanelerin de aradıkları arasına sokmayı başardık.

2000 yılından itibaren programımızı genişleterek, müşterilerimize yurtiçinden ve yurtdışından diğer yayınevlerinin de kitaplarını ulaştırmaya başladık.

Böylece, bir yandan konumuzda en önemli akademik kitapçılar arasında yerimizi alırken, rehberler, kataloglar ve diğer pek çok kitap ile Anadolu’nun kültür tarihine ilgi duyan herkese hitap eden yayınları da bulundurmaya özen gösteriyoruz.
Ege Yayınları ile ilgili etiketler : Ege Yayınları, Ege Yayınevi Yayınları, Ege Yayınları Kitapları, Ege Yayınları İletişim, Ege Yayınları Haberler,