3438 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Çözüm Yayınları Hakkında : Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öge eğitimdir. Çözüm Dergisi Dershaneleri bu bilincin doğurduğu sorumluluğun bir sonucudur.

Eğitim sektöründe 20 yıllık bir başarı ve birikimin adı olan Çözüm, bu tecrübesini ülkemizin her yanına yayılan Çözüm Dergisi Dershaneleri ile taçlandırıyor.

Çözüm Dergisi Dershaneleri ciddi kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ortamı, bilimsel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile dershaneciliğe yeni bir soluk getiriyor.

Çözüm, bir taraftan Türkiye genelindeki Çözüm Dergisi Dershaneleri ve birçok özel dershanenin yayın talebini karşılarken, diğer yandan da kitap-kırtasiyelerde yayına sunulan yüzlerce ürünüyle eğitim-öğretim dünyasına ciddi katkılar sunuyor.

İlköğretim 1. Sınıftan üniversiteye kadar Çözüm’ün yayın bandını oluşturan ürünlerin tamamı, oldukça titiz ve uzun süren ürün geliştirme süreçlerinin sonunda hazırlanıyor.
Çözüm Yayınları ile ilgili etiketler : Çözüm Yayınları, Çözüm Yayınları Kitapları, Çözüm Yayıncılık, Çözüm Yayınları İletişim, Çözüm Yayınları Haberleri,