Victoria's Secret Beauty & Accessories Ankara 3. Mağazasını Ankamall'da Açıyor

 • 6 yıl önce eklendi
 • 1386 defa incelendi
 • Puan : star star star 14 incelemede 3 puan almıştır.
Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel gibi süper modellerin yer aldığı ünlü defileleriyle tüm dünyada tanınan muhteşem iç çamaşırı ve güzellik ürünleri markası Victoria’s Secret Ankara’daki üçüncü mağazasını Ankamall’da açıyor.

Günümüzün modern, şehirli kadınının yüksek temposuna ayak uydurmak için yaratılan havaalanı konseptinden yola çıkarak tüm dünyaya yayılan Victoria’s Secret Beauty & Accessories markası koleksiyonundaki güzellik ürünleri ve aksesuarlar seksiliğinizi her koşulda sürdürme imkanı sağlıyor. Aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Dream Angels Heavenly ve Victoria’s Secret Angel gibi popüler kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte vücut bakımında bir numara olan VS Fantasies ve PINK güzellik ürünleri Victoria’s Secret Beauty & Accessories mağazalarında sizleri bekliyor. Bunun yanısıra günlük şıklığınızı tamamlayacağınız çanta, cüzdan, birbirinden eğlenceli makyaj malzemeleri ve rengarenk eşarplar gibi koleksiyonun diğer göz alıcı parçaları da beğeninize sunuluyor.

Seyahatlerinizde size eşlik edecek ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bavullar, pasaport kılıfları, makyaj ve aksesuar çantaları, güneş gözlükleri tarzınıza ışıltı katmak için hazır bekliyor.

Bunların yanısıra sadece VSBA mağazalarında bulabileceğiniz özel eğitim ve deneyime sahip Koku Uzmanları müşterilere en uygun kokuyu bulmaları ve kokunuzun daha uzun süreli kalması konusunda önemli bilgiler paylaşarak benzersiz bir deneyim sunuyor.



İlgili etiketler : Victoria's Secret, Victoria's Secret Mağazaları, Ankamall, Mağaza Açılışı,

Haber Sahibi

Victoria’s Secret
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Mayıs 2015
 • Güncelleme Tarihi

  : 13 Mayıs 2015
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mayıs 2015
 • Trafik

  : 1386

Diğer Victoria’s Secret Haberleri

Benzer Haberler